Jechał bez uprawnień, doprowadził do wypadku

17 marca w Starych Kozłowicach doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów w wyniku którego ucierpiały trzy młode osoby. Wszyscy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Żyrardowie. Jak się później okazało obaj kierowcy uczestniczący w wypadku nie powinni wsiadać za kierownicę.

SONY DSC

W miniony poniedziałek 17 marca kilka minut przed godziną 16- ą w miejscowości Stare Kozłowice kierujący samochodem Citroen w trakcie wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas jedni bez upewnienia się czy jest on pusty i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Gaz. W wyniku zderzenia ranne zostały pasażerki Citroena oraz jego kierowca i z obrażeniami ciała trafili do żyrardowskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy ranni to mieszkańcy powiatu żyrardowskiego w wieku dziewiętnastu i dwudziestu lat.

Obaj kierujący byli trzeźwi jednak w wyniku przeprowadzonych czynności okazało się, że żaden z kierowców nie powinien wsiadać za kierownicę bowiem ten, który doprowadził do czołowego zderzenia nie posiadał uprawnień do kierowania, a drugi z kierowców ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 sierż. Anna Rabas- Szarska

KPP Żyrardów

 

Reklama

7 komentarzy to “Jechał bez uprawnień, doprowadził do wypadku”

 • MA

  Oj będzie wszystko kosztowało młodego „kierowcę”

 • Nie tutaj koszty poniesie osoba z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych ;p

 • 123

  Troszeczkę prawda się różni z opisanym tu tekstem… No ale cóż niektórych wyobraźnia ponosi.

 • Ruda

  Zgadzam sie z „123” niektórych ludzi ponosi wyobraznia to nie jest zgodne z prawda ten samochod wpadl w poslizg a nie wyjechal na czolowe pozdr:D

 • anastazja

  Jak już są podane takie treści to dlaczego nie ma podanych wszystkich szczegółów tego wydarzenia. Kto podawał takie informację?

 • admin

  Witam, jest to informacja zespołu prasowego policji w Żyrardowie

 • Xyz

  Prawda jest zupełnie inna. Bo z tego co tu wyczytałam wynika ze kierowca citroena specjalnie spowodował wypadek. Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami i nie piszcie głupot.

Trackbacks

 •