Potrącił rowerzystkę, zbiegł z miejsca wypadku

Kierowca potrącił 16- letnią rowerzystkę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Żyrardowska policja prosi o pomoc osoby, które wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 12.04.2014r. w Żyrardowie przy ul. Bohaterów Warszawy. 

SONY DSC


Do wypadku doszło w sobotę 12 kwietnia, około godziny 10. 10 w Żyrardowie przy ul. Bohaterów Warszawy. Sprawca potrącił jadącą rowerem szesnastolatkę po czym uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Nastolatka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W chwili obecnej funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku. Sprawcy grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia sprawcy, który jak ustalono poruszał się samochodem osobowym w kolorze czerwonym.

Policjanci proszą wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy wypadku o zgłoszenia do miejscowej Policji pod numerami: (46) 858 21 00 lub 997 lub 112. Zgłoszenia mogą być anonimowe.

sierż. Aleksandra Calik

KPP Żyrardów

Reklama