Rajd Rowerowy z mszczonowskim OSiR -em

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Piękna słoneczna pogoda w niedzielny poranek wprawiła w dobry nastrój tak organizatorów jak i uczestników rajdu, którzy w liczbie 86 osób pojawili się na starcie.

Celem wydarzenia sportowego była promocja turystyki rowerowej, poznanie walorów turystycznych i krajoznawczych Mszczonowa i okolic. W rajdzie wzięły udział kilkuletnie dzieci pod opieką rodziców, młodzież oraz osoby dorosłe. Rowerzyści mieli do wyboru dwie długości trasy (41 km oraz 52 km) Impreza rozpoczęła się przy Termach w Mszczonowie, gdzie uczestnicy zapoznali się z regulaminem, otrzymali koszulki, mapy oraz karty uczestnictwa. Zadaniem uczestników było odnalezienie 10 punktów kontrolnych. Na punktach kontrolnych czekały na uczestników przygotowane zagadki.

Na zakończenie imprezy rozlosowano nagrody, spośród uczestników, którzy potwierdzili swoją obecność na wszystkich punktach oraz prawidłowo rozwiązali wszystkie zadania.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy na kolejne imprezy tego typu organizowane przez OSiR Mszczonów. /OSiR Mszczonów

Reklama