Posiedzi za watę, policja szuka świadków wypadku. KPP Żyrardów.

Ukradł watę i wpadł

Policyjny patrol z Mszczonowa zatrzymał na gorącym uczynku sprawcę kradzieży waty szklanej. 28-letni mężczyzna, który wyniósł z terenu składu budowlanego szesnaście rolek materiału budowlanego usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło 29 czerwca 2014 r. około godziny 23.30, w miejscowości Zimna Woda w Gminie Mszczonów. Sprawca pod osłoną nocy podjechał samochodem osobowym z przyczepką, do której „ładował” łup. Podczas rutynowego patrolu policjanci z Mszczonowa natychmiast dokonali zatrzymania mężczyzny. Okazał się nim być 28-letni mieszkaniec powiatu Grójeckiego. Złodziej został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie wykonano dalsze policyjne czynności. Sprawca decyzją Sądu otrzymał 8 miesięcy kary pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz grzywnę w wysokości 1500 zł.

SONY DSC

Policja poszukuje świadków wypadku

Do zdarzenia doszło w dniu 14 czerwca 2014 roku około godziny 23.20 w miejscowości Guzów, na drodze K-50, na wysokości stacji paliw PKN Orlen. Prowadzący samochód osobowy marki Volkswagen Golf o nr. Rej. WGM 21TU, skręcając w lewo z drogi krajowej nr 50 na parking przy stacji paliw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się z przeciwka motocyklowi marki Honda Shadow o nr. rej. WZ 9V85 doprowadzając do zderzenia się pojazdów. W wyniku czego prowadzący motocykl, na skutek odniesionych obrażeń ciała zmarł na miejscu zdarzenia. Policja poszukuje świadków, a także innych osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat opisanego wypadku komunikacyjnego.

Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat w/w zdarzenia proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie, osobiście lub pod nr tel. 46 – 858 22 00 lub 112 lub 997.

Policja zapewnia anonimowość.

post. Ewa Piątek

Oficer Prasowy KPP Żyrardów

Reklama