Piłka nożna: Mszczonowianka wygrywa derby powiatu

Mszczonowianka w środowym meczu pokonała Żyrardowiankę na jej boisku 1:0, co pozwoliło jej wysunąć się na 1 4. miejsce z czterema punktami. Początek należał do ekipy ze mszczonowa, choć brakowało precyzji i sytuacja wkrótce się wyrównała. Pat przerwał w 45′ Łopata, który z rzutu wolnego trafił prawie w samo okienko Żyrardowianki. W drugiej połowie przeważali żyrardowianie, ale nie potrafili przebić się przez obronę Mszczonowianki. W ostatnich minutach gospodarzom nie udało się wykorzystać dobrych trzech okazji i ostatecznie zatryumfowała drużyna ze Mszczonowa. Następny mecz obie drużyny rozegrają w weekend 30-31 sierpnia. Mszczonowianka zmierzy się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, a Żyrardowianka z Mazurem Karczew

Żyrardowianka – Mszczonowianka 0:1 

Żyrardowianka: Stawiarski – Olejnik (65′ Młynarski), Gawlik, Cegliński, Obrębski, Majek (55′ Marusiak), Gamla, Sapała, Fabijański (46′ Woś), Płacheta, Jędrzejewski (65′ Wójcik)

Mszczonowianka: Czarnecki – Łojszczyk, Skórzyński, Pastewka, Siwirski, Pociech (70′ M. Feliksiak), Pakos, Łopata, Cackowski, Bal (85′ Cieplak), T. Feliksiak (90′ Romaszewski)

Reklama