Wspaniałe widowisko na koniec Dni Grodziska Mazowieckiego

Niezwykła scenografia, wspaniałe kostiumy, ponad 100 aktorów i muzyków Teatru Muzycznego w Łodzi na scenie oraz poruszająca historia. Kilka tysięcy osób zobaczyło niezwykły musical Człowiek z La Manchy na zakończenie Dni Miasta przed grodziskim Centrum Kultury.

SONY DSCSONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Półtora tysiąca miejsc siedzących przygotowali organizatorzy widowiska muzycznego przed Centrum Kultury. Ta ilość okazała się zdecydowania za mała, bo nawet drugie tyle osób zdecydowało się obejrzeć musical na stojąco. W niedzielny mieszkańcy miasta i goście zobaczyli znakomite widowisko, wielokrotnie nagradzane i z powodzeniem wystawiane w całym kraju Człowiek z La Manchy w wykonaniu Teatru Muzycznego w Łodzi. To znana historia o na wpół obłąkanym szlachcicu, który zatęsknił za szlachetnymi czynami i wspaniałą miłością, jednak umiejętnie opowiedziana na nowo znów zdumiała, wzruszyła i zadziwiła publiczność. Na uwagę zasługuje wspaniała scenografia, kostiumy a także piękna muzyka pod kierownictwem Dariusza Różankiewicza.

SONY DSC

 

SONY DSC

W rolach głównych wystąpili: Zbigniew Macias: Don Miguel de Cervantes, Don Kichot, Alonso Kichana, Andrzej Fogiel: Sancho Pansa, Agnieszka Greinert, Anna Walczak: Aldonza – Dulcynea. J&A Media

SONY DSC

 

SONY DSC

Reklama