Kolarstwo: Sukcesy młodzików GKŻ

Dobre wyniki zdobyli najmłodsi zawodnicy Grupy Kolarskiej Żyrardów, którzy wzięli udział w Torowych Mistrzostwach Mazowsza na torze BGŻ Arena w Pruszkowie. Pierwsze miejsce w wyścigu ze startu zatrzymanego na 500 m. zajął Sebastian Płaza, a zaraz za nim znaleźli się jego koledzy: Bartek Kucharski na drugim miejscu, Jakub Gmurski na trzecim i Kamil Niewiadomski na 5. Młodzi żyrardowianie zdominowali też sprint: Sebastian na pierwszym miejscu, Bartek na drugim, Kamil na trzecim, a Jakub na ósmym. Podobnie w wyścigu drużynowym na 2000m. okazali się niepokonani. Sebastian i Bartek zajęli też odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w wyścigu punktowym na 30 okrążeń. Oprócz tego dobrze poradziła sobie Magda Ciesielska, która zajęła dwa razy trzecie miejsce: w wyścigu punktowym i 250m. ze startu zatrzymanego.