Śmiertelnie ugodził nożem. Został zatrzymany za zabójstwo.

SONY DSC

Nawet dożywocie może grozić 37-letniemu mieszkańcowi Żyrardowa, za zabójstwo 58-letniego mężczyzny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas sprzeczki 37-latek  ugodził nożem 58-latka z którym wcześniej spożywał alkohol.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie o tym, że na jednym z żyrardowskich parkingów doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami i jeden z nich prawdopodobnie nie żyje. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni spożywali wspólnie alkohol w zaparkowanym samochodzie na parkingu osiedlowym. Prawdopodobnie jeden z nich 37-letni żyrardowianin, podczas sprzeczki z drugim, wyjął nóż i ugodził go nim, w wyniku czego 58-latek zmarł na miejscu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i osadzony w policyjnym areszcie. Wezwana na miejsce grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zabezpieczyła ślady oraz miejsce zdarzenia.

Aktualnie policjanci wyjaśniają i ustalają okoliczności zdarzenia, motyw działania sprawcy oraz dokładny przebieg całego zdarzenia.

st. post. Ewa Piątek-Kwasek

Reklama

Jedna odpowiedź to “Śmiertelnie ugodził nożem. Został zatrzymany za zabójstwo.”

Trackbacks

  •