Wice prezydent Grzegorz Obłękowski odwołany

SONY DSCWice Grzegorz Obłękowski (PO) nie jest już wiceprezydentem Żyrardowa. W poniedziałek w południe (6.10) odwołał go z tej funkcji prezydent Żyrardowa Andrzej Wilk (bezpartyjny). Prezydent ogłosił swoją decyzję na spotkaniu z szefami wydziałów ratusza. Zwolnienie wice prezydenta uzasadnił trudną sytuacją polityczną, która wynika z aktywnego zaangażowania Grzegorza Obłękowskiego w kampanię wyborczą Beaty Rusinowskiej (PO). Posłanka Beata Rusinowska (oraz dyrektor CK w Żyrardowie) w najbliższych wyborach samorządowych jest kandydatką PO na urząd prezydenta Żyrardowa.

SONY DSC

PO ogłosiła swojego kandydata na urząd prezydenta miasta w wyborach samorządowych w połowie roku. Tym samym Andrzej Wilk, zapowiadający chęć ponownego ubiegania się o fotel w ratuszu, przestał być kandydatem partii. Andrzej Wilk dwukrotnie wygrał wybory prezydenckie z listy PO. W listopadzie miał ubiegać się prezydenturę, tym razem z listy bezpartyjnego stowarzyszenia. Jego plany pokrzyżowało zatrzymanie go we wrześniu przez policję pod wpływem alkoholu./red

Reklama

Jedna odpowiedź to “Wice prezydent Grzegorz Obłękowski odwołany”

  • Koniec Z Pasozytami

    Mam nadzieje, że wreszcie wygra ktoś normalny a nie Beatka, choć widząc ludzi to pewnie ją wybiorą a powinni patrzeć z jakiej partii ona startuje a nie !!! Jak z PO startuje to niech ludzie nie idą na wybory.

Trackbacks

  •