Remont w OSP Skuły

 osp

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach ciągle jest unowocześniany i remontowany. Teraz przy obiekcie powstaje mała scena. To projekt realizowany w ramach Lokalnej Grupy Działania Ziemia Chełmońskiego.

Pozostało położenie płytek- mówi Prezes Wacław Świdlicki. Największy zakres prac prowadzony jest jednak wewnątrz budynku. W sali na górze między innymi wymieniona zostanie podłoga, pojawi się podwieszany sufit, do wymiany też oświetlenie. W w sali na dole w planach wymiana drzwi, podwieszenie sufitu wymiana oświetlenia, zainstalowany zostanie projektor. Pojawi się stół do ping- ponga i do cymbergaja, rzutnik z ekranem. Projekt kosztuje ponad 70 tysięcy złotych ponad 41 tysięcy złotych OSP wywalczyła z unijnych pieniędzy.

To nie wszystkie inwestycje, już teraz w planach kolejna i to do zrealizowania do końca tego roku. -Właśnie otrzymaliśmy decyzję o dofinansowaniu budowy ścianki wspinaczkowej- mówi Wacław Świdlicki. Ścianka pojawi się w sąsiedztwie istniejącej wiaty, ma mieć około 10 metrów. Jej budowa to koszt ponad 50 tysięcy złotych łącznie z przeszkoleniem ludzi. Ścianka ma być dużą atrakcją OSP Skuły. jn

Reklama