Piłka nożna: Trwają przygotowania do rundy wiosennej

Efektownie rozpoczął się sparing między Świtem Nowy Dwór Mazowiecki a Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Grodziszczanie już w pierwszej minucie zdobyli bramkę, jednak ich radość nie trwała długo, bo minutę później gospodarze doprowadzili do remisu. Gra zaczęła się wyrównywać i ostatecznie zkończyła się wynikiem 1:1. W drugim spotkaniu towarzyskim grodziszczanie zremisowali z łódzkim ŁKS-em 3:3. Mecz zaczął się dla nich fatalnie – w pierwszej minucie stracili bramkę, jednak w trakcie pierwszej połowy wyszli na prowadzenie 3:1. W drugiej części spotkania łodzianie stopniowo zaczęli odrabiać straty i w konsekwencji doprowadzili do remisu.

Spotkanie Żyrardowianki z Sokołem Aleksandrów Łódzki zakończyło się bezbramkowym remisem. W sparingu z brwinowską drużyną, żyrardowianie strzelili za to aż 5 bramek. Podzielili się nimi Olejnik, Łukawski, Jarzyna i Gamla.

Mszczonowiance udało się natomiast pokonać UMKS Piaseczno 3:0. W pierwszej połowie mszczonowianom nie udało się dojść pod bramkę przeciwników,  jednak w drugiej zawodnicy Mszczonowianki nabrali rozpędu i wyszli na prowadzenie.

W sobotę Mszczonowianka zmierzy się z Oskarem Przysucha, Pogoń Grodzisk z Ożarowianką, a Żyrardowianka z Bzurą Chodaków.

Reklama