Rodzice zmienili się w krasnoludki

SONY DSC

Rodzice dzieci ze Szkoły Podstawowej w Miedniewicach wcielili się w role aktorów i wystawili w OSP bajkę o Królewnie Śnieżce i 7 krasnoludkach. Mamy i tatusiowie sami przygotowali scenariusz, dekoracje, a także uszyli lub wypożyczyli kostiumy. Ich pomysł spodobał się nie tylko dzieciom, ale i mieszkańcom Miedniewic, którzy licznie przybyli zobaczyć przedstawienie.

-Jesteśmy dumni z takich rodziców. To był ich pomysł i wykonanie pod okiem wychowawczyni klasy O, pani Jolanty Józefskiej- mówi Bogumiła Kamińska, dyrektor SP im. prof. Z. Religi w Miedniewicach.

Jak przyznaje Jolanta Józefska, rodzice przygotowywali się do występu od kilku miesięcy. Na początku to miał być spektakl dla pięcio i sześciolatków z klasy zero. Potem okazało się, że jest znaczniej więcej chętnych, którzy chcieliby zobaczyć pierwsze przedstawienie w wykonaniu rodziców.

Bajka została wystawiona 22 lutego o godzinie 12.00 w OSP w Miedniewicach. Pomysłowi rodzice przy okazji przeprowadzili zbiórkę datków do puszek. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na kostiumy dla dzieci. Przedstawienie przygotowali rodzice dzieci z klasy 0 do które uczęszcza 20 cioro dzieci. Po przedstawieniu rozstały rozlosowane upominki,. Dla dzieci został przygotowany poczęstunek. J&A Media

Reklama