Siódmy wózek- dla Justynki

SONY DSC

Justynka, córeczka państwa Justyny Białas i Mariusza Karczewskiego otrzymała gratulacje i wielofunkcyjny wózek jako pierwszy urodzony w 2015 roku nowy mieszkaniec Gminy Grodzisk Mazowiecki. Prezent i list gratulacyjny został wręczony w czasie sesji Rady Miejskiej 4 lutego br.

Rodzice oraz dziewczynka zostali powitania na sali obrad brawami. -Cieszymy się, że kolejny raz możemy obdarować wózeczkiem pierwszego nowonarodzonego mieszkańca. Mam nadzieje, że to zachęci kolejnych rodziców do decydowania się na potomstwo w naszej gminie- zwrócił się do rodziców i zebranych burmistrz Grzegorz Benedykciński. Specjalny dyplom, drobne upominki oraz wielofunkcyjny wózek wręczyli razem burmistrz Grzegorz Benedykciński oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Wróblewska.

Justynka urodziła się 1 stycznia o godzinie 11.20 na oddziale położniczym pruszkowskiego szpitala. Jak się później okazało, była pierwszym dzieckiem urodzonym w nowym roku z terenu Gminy Grodzisk Mazowiecki. Kiedy przyszła na świat mierzyła 56 cm i ważyła 3 kg 400 gram. Dziewczyna ma starszą siostrzyczkę w wieku 8,5 lat.

Gmina Grodzisk Mazowiecki funduje siódmy raz z rzędu wózek dla pierwszego małego mieszkańca. Do tej pory wózek otrzymało 3 chłopców i cztery dziewczynki. J&A Media

Reklama