Piłka nożna: Początek rundy rewanżowej

Mszczonowianka zremisowała ze Spartą Jazgarzew 1:1 w pierwszym meczu rundy wiosennej. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do spartan, którzy kilkukrotnie zagrozili mszczonowianom. W drugiej części spotkania role się odwróciły: choć zawodnicy z Jazgarzewa strzelili bramkę, to mszczonowscy gracze szybko doprowadzili do remisu i może, gdyby mecz trwał kilka minut dłużej, wróciliby z kompletem punktów. Mniej szczęścia mieli Żyrardowianie, którzy wiosenną rune zaczęli od porażki z Szydłowianką Szydłowiec w stosunku 1:3. W weekend 14-15 marca Żyrardowianka stanie w szranki z Oskarem Przysucha, a Mszczonowianka z Mazowszem Grójec

Trzecioligowa Pogoń Grodzisk Mazowiecki pierwszy mecz rozegra dopiero w sobotę 14 marca i zmierzy się wtedy ze Startem Otwock. Tymczasem w ostatnim sparingu Pogoń zwyciężyła z Przyszłością Włochy 4:2, właściwie przez cały czas kontrolując przebieg spotkania.

Sparta – Mszczonowianka 1:1 (0:0)

Żyrardowianka – Szydłowianka Szydłowiec 1:3

Pogoń – Przyszłość Włochy 4-2 ( 2-0 )