Tenis stołowy: Daniel Górak zwycięzcą 83. IMP

Daniel Górak pokonał Konrada Kulpę 4:1 w finale 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów i tym samym obronił tytuł mistrza Polski w grze pojedynczej. Daniel zdobył także brąz w grze mieszanej (z Natalią Bajor). Dwa kolejne medale dla Bogorii zdobyli: Paweł Fertikowski w parze mieszanej z Katarzyną Grzybowską (złoto) oraz Robert Floras z Pawłem Fertikowskim (brąz)

Gra pojedyncza
1/32 finału:

Daniel Górak (1) – Daniel Kisielewicz (64) 4:0 (11:3, 11:8, 11:4, 11:3)
Paweł Fertikowski (8) – Marcin Jarkowski (57) 4:0 (11:5, 11:5, 11:6, 11:3)
Robert Floras (12) – Adam Duch (53) 4:0 (11:5, 11:6, 11:8, 11:9)

1/16 finału:
Daniel Górak (1) – Marek Badowski (32) 4:1 (13:15, 11:7, 11:7, 14:12, 11:8)
Paweł Fertikowski (8) – Karol Szotek (25) 4:0 (11:7,11:8, 11:5, 11:5)
Robert Floras (12) – Karol Szarmach (21) 4:1 (9:11, 11:4, 14:12, 11:9, 11:6)

1/8 finału:
Daniel Górak (1) – Paweł Chmiel (16) 4:3 (9:11, 11:4, 12:10, 4:11, 11:9, 9:11, 11:1)
Paweł Fertikowski (8) – Szymon Malicki (24) 4:0 (11:3, 11:3, 11:5, 11:7)
Robert Floras (12) – Jakub Kosowski (5) 0:4 (6:11, 10:12, 7:11, 7:11)

1/4 finału:
Daniel Górak (1) – Paweł Fertikowski (8) 4:0 (11:5, 13:11, 11:9, 11:6)

1/2 finału:
Daniel Górak (1) – Jakub Dyjas (4) 4:2 (4:11, 14:12, 15:13, 11:8, 10:12, 11:7)

Finał:
Daniel Górak (1) – Konrad Kulpa (14) 4:1 (11:7, 12:10, 11:7, 9:11, 12:10)

Gra podwójna
1/8 finału:
Paweł Fertikowski/Robert Floras (2) – Michał Murawski/Antoni Witkowski (15) 3:1 (11:8, 11:3, 12:14, 11:8)

1/4 finału:
Paweł Fertikowski/Robert Floras (2) – Paweł Chmiel/Piotr Chmiel (7) 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)

1/2 finału:
Paweł Fertikowski/Robert Floras (2) – Michał Dąbrowski/Szymon Malicki (11) 2:3 (9:11, 7:11, 11:8, 12:10, 7:11)

Gra mieszana
1/16 finału:

Paweł Fertikowski/Katarzyna Grzybowska (1) – Bartosz Jemilianowicz/AdriannaKołaszewska (32) 3:0 (11:6, 11:2, 11:3)
Daniel Górak/Natalia Bajor (2) – Sławomir Osika/Katarzyna Galus (31) (11:9,11:7, 11:3)

1/8 finału:
Paweł Fertikowski/Katarzyna Grzybowska (1) – Antoni Witkowski/Katarzyna Nowocin (16) 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
Daniel Górak/Natalia Bajor (2) – Adrian Więcek/Aleksandra Dąbrowska (15) 3:1 (11:6, 7:11, 11:4, 11:8)

1/4 finału:
Paweł Fertikowski/Katarzyna Grzybowska (1) – Paweł Chmiel/Agnieszka Maluszczak (8) 3:2 (11:7, 11:4, 5:11, 9:11, 6:11)
Daniel Górak/Natalia Bajor (2) – Tomasz Lewandowski/Katarzyna Ślifirczyk (7) 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:8)

1/2 finału:
Paweł Fertikowski/Katarzyna Grzybowska (1) – Daniel Bąk/Roksana Załomska (5) 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 12:10)
Daniel Górak/Natalia Bajor (2) – Jakub Perek/Magdalena Sikorska (3) 2:3 (8:11, 9:11, 11:3, 11:8, 9:11)

Finał:
Paweł Fertikowski/Katarzyna Grzybowska (1) – Jakub Perek/Magdalena Sikorska (3) 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)

Reklama