Wandale zniszczyli połowę nowych grodziskich przystanków

SONY DSC

Sześć przystanków autobusowych zostało zniszczonych w ciągu miesiąca w Grodzisku Mazowieckim. To prawie połowa z nowych, ostatnio zamontowanych wiat. Burmistrz Grzegorz Benedykciński apeluje o reagowanie na akty wandalizmu.

Trzynaście nowych, ładnych, przeszkolonych przystanków pojawiło się w Grodzisku Mazowieckim kilka miesięcy temu. Niestety zaledwie w ciągu kilku tygodni zostało zniszczonych aż 6 z nich. Dzięki kamerom monitoringu udało się zatrzymać dwóch sprawców zniszczeń. Pozostali są poszukiwani.

-To niedopuszczalne, żeby ktoś niszczył wspólne dobro. W wielu przypadkach przystanki znajdują się obok osiedli, więc ktoś musiał widzieć wandali. Reagujmy!- apeluje burmistrz Grzegorz Benedykciński. Wystarczy zadzwonić, aby przyjechał patrol policji, lub można było ustalić sprawców za pomocą kamer monitoringu.

 

Nowe wiaty przystankowe z montażem kosztowały budżet miasta około 200 tys zł. J&A Media

Reklama

Jedna odpowiedź to “Wandale zniszczyli połowę nowych grodziskich przystanków”

  • Polak

    „W wielu przypadkach przystanki znajdują się obok osiedli, więc ktoś musiał widzieć wandali. Reagujmy!- apeluje burmistrz Grzegorz Benedykciński. Wystarczy zadzwonić, aby przyjechał patrol policji, lub można było ustalić sprawców za pomocą kamer monitoringu” Tak wszystko fajnie ale burmistrz sobie nie zdaje sprawy, że później osoba, która poinformowała o tych wandalach jest później wzywana na komisariat w celu zeznań a niektórzy chcą mieć spokój i Policja powinna się nimi zająć a nie czepiać się przyjeżdżających kibiców na mecze z grupą I tak więc macie co macie.

Trackbacks

  •