Nastolatek odpowie za kradzież czekolady

W poniedziałek, (20.04) policjanci z KPP w Żyrardowie zatrzymali 15-letniego sprawcę kradzieży 8 sztuk czekolad, na szkodę jednego ze sklepów ogólnospożywczych w Żyrardowie. Za kradzież, chłopiec odpowie przed Sądem Rodzinnym.

W poniedziałek, (20.04) około godz. 8.00, Oficer Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów ogólnospożywczych na terenie miasta Żyrardowa doszło do kradzieży.  Jak się okazało ochrona sklepu ujęła na gorącym uczynku 15-letniego sprawcę. Chłopiec był już znany policjantom z podobnych wykroczeń i aktów wandalizmu.

Tym razem, nastolatek ukradł osiem czekolad o łącznej wartości około 80 zł. Nieletni został przewieziony na komendę, skąd odebrała go matka.

Ponadto do policji wpłynęło pismo dyrekcji szkoły, do której uczęszcza chłopiec, dotyczące jego nagannego zachowania w szkole.

Za popełnione wykroczenia, oraz czyny świadczące o demoralizacji, nieletni odpowie przed Sądem Rejonowym w Żyrardowie.

 st. post. Ewa Piątek-Kwasek

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie

Reklama

Jedna odpowiedź to “Nastolatek odpowie za kradzież czekolady”

  • Polak

    Tak to jest jak patologia się rozmnaża to i kradnie od małego, ja bym go kazał wsadzić na 1 rok więzienia mimo, że ma 15 lat powinien odpowiadać jako dorosły.

Trackbacks

  •