W ratuszu jest już dwóch wiceprezydentów

Lucjan Chrzanowski, były wiceprezydent Żyrardowa znów zasiada w ratuszu. Od 7 kwietnia nowy wiceprezydent zajmuje jeden z gabinetów przy Placu Jana Pawła II, przejął też część kompetencji prezydenta Wojciecha Jasińskiego. Jest odpowiedzialny m.in. za gospodarkę przestrzenną, komunalną, ochronę środowiska, nieruchomości, zespół urbanistyczny.

SONY DSC

-Zaprosiłem do współpracy drugiego zastępcę, bo zapowiadałem to w kampanii wyborczej, poza tym Lucjan Chrzanowski to człowiek kompetentny i ufam mu- odpowiedział na pytanie o powody zatrudnienia drugiego wiceprezydenta prezydent Żyrardowa Wojciech Jasiński. Pierwszym wice prezydentem, powołanym przez Wojciecha Jasińskiego zaraz po objęciu przez niego urzędu, jest Dariusz Kaczanowski.

Lucjan Krzysztof Chrzanowski pełnił funkcję wice prezydenta Żyrardowa w latach 2002-2006 u boku Krzysztofa Ciołkiewicza. Cztery lata później bezskutecznie ubiegał się o fotel prezydenta Żyrardowa. Przez ostatnie 8 lat pełnił funkcję wice prezydenta Legionowa Legionowa. Przez kilka najbliższych miesięcy będzie jeszcze doradzał tamtejszemu prezydentowi. Na łączenie tych dwóch funkcji prezydent Wojciech Jasiński wyraził zgodę./ Anna Wrzesień 

Reklama

Jedna odpowiedź to “W ratuszu jest już dwóch wiceprezydentów”

Trackbacks

  •