Trwa akcja poszukiwawcza 37-letniego mężczyzny

Od blisko 20 godzin trwa akcja poszukiwawcza chorego na schizofrenię mężczyzny w walerianach k. Żyrardowa. 37 latek wyszedł z domu w poniedziałek ok 17.30, rozebrał się i ruszył w kierunku pobliskich stawów. Od tej pory ślad po nim zaginął. Od wczoraj szuka go kilkudziesięciu strażaków i policjantów z Żyrardowa, Mszczonowa, Puszczy Mariańskiej, Wiskitek i okolicznych straży pożarnych.

SONY DSC

Policjanci przeszukali teren miejscowości Waleriany, wraz z przyległymi do niej Mrozami i okoliczne łąki. Wieczorem w poszukiwaniach wykorzystano psa tropiącego, który podjął ślad w rejonie pobliskiego zbiornika wodnego. We wtorek przed południem strażacy rozpoczęli przeszukiwanie dna okolicznych stawów oraz okolice rzek. Teraz do akcji włączy się śmigłowiec, który będzie przeszukiwał okoliczne lasy.

Mężczyzna ma ciemne włosy i niebieskie oczy, jest szczupłej budowy ciała, mierzy ok 170, waży ok 60 kg. Prawdopodobnie jest nagi. Policja prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu pod nr 997 lub 112. /Anna Wrzesień/ KPP Żyrardów

Reklama