Nowa edycja Turystycznych Kart Mazowsza Zachodniego

Zniżki do kawiarni, na basen, termy czy do salonów fryzjerskich. W sumie na ponad 100 zniżek mogli liczyć posiadacze Turystycznych Kart MZ I edycji. Nowe karty II edycji są dostępne od maja. Jej nabycie za jedyne 14 zł uprawia do korzystania ze zniżek w wielu placówkach i punktach.

turystyczna_karta_mazowsza_zachodniego_awers

Turystyczna Karta MZ to system imiennych kart lojalnościowych oferujących zniżki na określone atrakcje oraz w obiektach turystycznych i paraturystycznych, działających na obszarze Żyrardowa i kilku okolicznych gminach.

Pierwsza edycja karty została bardzo dobrze przyjęta. W 1,5-rocznym okresie jej obowiązywania żyrardowski LOT wydał ponad pół tysiąca kart, które honorowane były w 52 miejscach, oferujących łącznie ponad 100 różnorodnych zniżek na usługi noclegowe, gastronomiczne, kulturalno-rozrywkowe, sportowo-rekreacyjne, transportowe, usługi biur podróży, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, kursy i szkolenia, itd. Ważność tych kart dobiegła końca.

Karty turystyczne na całym świecie są wydawane na określony czas. Zazwyczaj ich ważność określana jest na okres od kilku dni do roku. Nowa karta wydawana przez LOT Mazowsza Zachodniego upoważnia do korzystania ze zniżek wielokrotnie od momentu jej nabycia do 30 kwietnia 2016 r. (z wyłączeniem terminów oraz zasad zastrzeżonych przez Partnerów Projektu). Koszt nabycia karty równoznaczny jest z wykupieniem cegiełki o wartości 14 zł.

Nowa karta sygnowana jest skrótem organizatora „LOT MZ” oraz trzycyfrowym numerem.

Turystyczną Kartę Mazowsza Zachodniego można nabyć bez konieczności wcześniejszego zamawiania, w następujących punktach :

– w Osiedlowym Domu Kultury ŻSM, ul. Wittenberga 5 (sekretariat) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00;

– w budynku Starostwa Powiatowego w Żyrardowie, ul. Limanowskiego 45 lok. 201 (siedziba LOT MZ) lub lok. 206 (Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki) w środy w godz. 10-16 oraz w czwartki w godz. 10-17.

Karta, którą będzie można bezpośrednio otrzymać w ww. lokalach, posiada na odwrocie miejsce na podpis posiadacza. Natomiast Ci użytkownicy, którzy będą chcieli nabyć kartę ze specjalnie wytłoczonym imieniem i nazwiskiem, będą mogli zamówić ją telefonicznie lub mailowo (535 924 888; biuro@lotmz.org) i odebrać po uzgodnieniu w ww. lokalach w ciągu kilku dni od daty zamówienia.

Imienna karta honorowana jest m.in. w Termach Mszczonów, na pływalni i w Hotelu Aqua***, w Cafe Filiżanka, Winotece, Tygielku, a także w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie, Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. Do systemu przystąpiły także ośrodki kultury takie jak Osiedlowy Dom Kultury w Żyrardowie oraz Gminne Centrum Kultury Powozownia w Radziejowicach. Karta uprawnia również do korzystania z rabatów m.in. w Salonie Kosmetycznym EDEN, Salonie Fryzjerskim Kinga, Fabryce Luksusu DERMIKA Salon & Spa, w Fit4u, itd. Dla lubiących podróżować i zwiedzać zniżki przygotowało także Biuro Turystyczne PSTRYK oraz żyrardowskie Oddziały PTTK oraz PTSM. Z Turystyczną Kartą otrzymacie również zniżki na sesje zdjęciowe (FD Studio), rabaty na wywołanie zdjęć (Usługi Fotograficzne Marszałek) czy kursy językowe w Akademii Lang Center. Liczba partnerów przystępujących do projektu zwiększa się. Aktualnego wykaz zniżek można znaleźć na profilu FB/TurystyczneMazowszeZachodnie.

Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego zaprasza rkolejne przedsiębiorstwa do włączenia się do systemu. Przystąpienie do Turystycznej Karty jest całkowicie dobrowolne i bezpłatne, a potencjalny Partner zobowiązany jest jedynie do przekazania zniżek na produkty/usługi oraz prowadzenia rejestru osób korzystających z Kart – w zamian otrzymuje reklamę oraz potencjalnych nowych klientów. Zainteresowanych prosimy o kontakt: Biuro LOT MZ, tel. 535 924 888, e-miał: biuro@lotmz.org.

Reklama

Jedna odpowiedź to “Nowa edycja Turystycznych Kart Mazowsza Zachodniego”

 • Czesław Piotrowski

  W dniu dzisiejszym (niedziela 28.06.2015) postanowiłem zaprosić żonę do kina w Żyrardowie.
  Podczas zakupu biletów postanowiłem skorzystać z Turystycznej Kart Mazowsza Zachodniego.
  Wielkie było moje zaskoczenie, gdy kasjerka oświadczyła iż Karta nie jest honorowana.
  Zaskoczenie wynikało z faktu iż podczas nabywania karty poinformowano mnie, że zniszki są takie same jak w ubiegłej edycji.
  Proszę o wyjaśnienie, kto mnie wprowadził w błąd – kasjerka czy Wasz Przedstawiciel (u którego nabywałem Kartę)
  Pozdrawiam:
  Czesław Piotrowski

Trackbacks

 •