Pożegnajcie się z Rewalem

SONY DSC

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Żyrardów bez Rewala, Toru Kolarskiego i starego basenu. Za rok miasto chce je sprzedać a zysk przeznaczyć na oczekiwane inwestycje: remont Kantoru, zagospodarowanie Zalewu Żyrardowskiego i budowę nowego przedszkola lub przedszkola ze żłobkiem. W tym roku ostatni raz odbędą się kolonie dla dzieci w Rewalu oraz wypoczynek dla seniorów. Potem Rewal ma pójść pod młotek. Wiele wskazuje też na to, że z pejzażu miasta zniknie Tor Kolarski. Zapraszam do wysłuchania Rozmowy Dnia, której gościem jest prezydent Żyrardowa Wojciech Jasiński

Reklama

2 komentarze to “Pożegnajcie się z Rewalem”

  • POLDEK

    Według mnie to nie poważne, że prezydent takie rzeczy gada, „Nie jesteśmy Las Vegas czy San Francisco” Żyrardów powinien znaleść sponsorów i osoby które tam się osiedlą i wtedy będzie z tego pieniądz.

  • rafik

    Nie ma tego czego nie ma ale likwidować to co miasto posiada jak tor kolarski? Wstyd. Może jeszcze osir mdk resursa. Żałuję teraz że na Pana głosowałem. Hańba. Nie chcę publicznie pisać co myślę w tej chwili o prezydencie ale dużo bym napisał. Żenada. Chciałbym odwołania Pana ze stanowiska.

Trackbacks

  •