Żyrardowianka wśród najpiękniejszych nastolatek w Polsce!

Miss1.1

Julian Kucharska z Żyrardowa została Miss Polski Nastolatek w głosowaniu internetowym i IV Wicemiss Polski Nastolatek! Finał wyborów miał miejsce 26 czerwca br. Kozienicach.

Żyrardowianki osiągają coraz więcej sukcesów w konkursach miss. W zeszłym roku Paulina Łachnik z Żyrardowa została I Wicemiss Polski Nastolatek.

Wszystko zaczęło się pięć lat temu,za sprawą projektu Miss Ziemi Żyrardowskiej, który odbył się podczas Festiwalu MIASTO Gwiazd w Żyrardowie. W tym roku wybory Miss będą obchodziły jubileusz.

Reprezentacja laureatek z Żyrardowa corocznie bierze udział w ścisłych finałach obu kategorii Miss Polski. Taki finał to wielka przygoda. Tygodniowe zgrupowanie to szereg warsztatów, nabywanie umiejętności związanych z modelingiem, praktyczne porady przydatne każdej kobiecie i prestiż, który za tym idzie.

Wybory Miss Ziemi Żyrardowskiej to wyjątkowe wydarzenie. Wybory odbywają się w ramach Festiwalu pod hasłem Miasto Piękna i artMody, na które składa się szereg pokazów mody, makijażu i porad stylistów. Odbywają się także spotkania ze znanymi osobistościami świata modelingu, wizażu i projektowania oraz zaproszonymi znanymi i lubianymi postaciami kultury. Pod wrażeniem konkursu jest Prezes Missland – Gerhard Parzutka von Lipiński, który nie tylko wspiera projekt, ale także obejmuje nad nim patronat i był jego jurorem. Pierwszą Miss Ziemi Żyrardowskiej w 2011 r.- Annę Łęcką koronowała Miss Polski – Angelika Ogryzek.

W tym roku jak konkurs ma mieć wyjątkową oprawę, będzie tort i koncert gwiazdy na zakończenie. Patronat nad wyborami Miss Ziemi Żyrardowskiej objął Prezydent Miasta Żyrardowa Wojciech Jasiński. Zasiądzie w jury tego konkursu, wśród licznych znanych osób zaproszonych do tego prestiżowego grona. Tegoroczne wybory Miss Ziemi Żyrardowskiej odbędą się 19 września 2015 roku (sobota o g. 12.00). / oprac AW/red/ na podstawie nadesłanego tekstu /

Reklama