Tiry zmiażdżyły busa pod Mszczonowem. Dwie osoby nie żyją.

wypa3

Dwie osoby nie żyją, jedna trafiła do szpitala na skutek zderzenia dwóch ciężarówek z busem na krajowej 50 tce pod Mszczonowem. Do zdarzenia doszło we wtorek ok 10.00 niedaleko zjazdu na krajową ósemkę. Droga do 15.30 była całkowicie zablokowana. Objazdy były wyznaczone przez Mszczonów.

Do wypadku doszło, kiedy bus jadący pomiędzy tirami w tym samym kierunku najechał na tira poprzedzającego go. Kiedy pierwszy tir zahamował, na tył busa najechał drugi tir, który jechał za nim. Na skutek zderzenia jadący między ciężarówkami bus został zmiażdżony. Kierujący busem i jego pasażer, dwaj mieszkańcy woj świętokrzyskiego w wieku 50 i 52 lata, ponieśli śmierć na miejscu, informuje Edyta Marczewska z KPP w Żyrardowie. Kierowca tira jadącego za busem trafił do szpitala, ze złamaną ręką i ogólnymi potłuczeniami. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj kierowcy ciężarówek byli trzeźwi.  Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku.

Tylko w tym roku na drogach powiatu żyrardowskiego doszło do 42 wypadków drogowych, których zginęło 11 osób a 47 zostało rannych . / Anna Wrzesień

wypa2

wypa4

Reklama

2 komentarze to “Tiry zmiażdżyły busa pod Mszczonowem. Dwie osoby nie żyją.”

  • Pawel

    Nic się nie zmieni dopóki tiry uważają się za silniejsi na drodze, nie zważając na inne auta i mając gdzieś przepisy ! Oni dobrze wiedzą, że tylko oni przeżyją a nie mały samochód.

  • Emilia

    Zgadzam się z Panem ,Panie Pawle.

Trackbacks

  •