Ryszard Petru w Sochaczewie

Ryszard Petru wspierał dziś kandydatów Nowoczesnej na Mazowszu. W Sochaczewie przekonywał, że jego ugrupowanie ma realny program skierowany do ludzi z dużych i małych miast, oparty na rachunku ekonomicznym. Program, który pozwoli Polkom sukcesywnie podnosić poziom życia a Polsce stać się gospodarczo nowymi, małymi Niemcami.

petru

W czasie briefingu zaprezentował Marcina Podsędka, jedynkę ze swojej listy okręgu płocko-ciechanowskiego. Odniósł się też do obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości, które nazwał nierealnymi i bardzo niebezpiecznymi dla Polski. Z zaprezentowanych na placu wyliczeń wynika, że obietnice PiS-u mogą kosztować kolejne rządy 180 mld złotych, co oznacza, że co roku każdy Polak zapłaci za nie 5600 złotych.

-Tak wielkiego rachunku, żadna partia jeszcze w żadnych wyborach nie wystawiła- ostrzegał Ryszard Petru. Po spotkaniu z prasą lider Nowoczesnej udał się na spacer po mieście w czasie którego wręczał mieszkańcom miasta symboliczne rachunki w wysokości 5600zł., które jego zdaniem, wystawi nam po wyborach PiS./  Anna Wrzesień

Reklama