Wicepremier Janusz Piechociński prosi o głosy dla PSL w Pruszkowie

Głosujcie na kandydatów mieszkających w waszym regionie, a nie spadochroniarzy z innych miast, apelował dziś w strugach deszczu w Pruszkowie wicepremier Janusz Piechociński, a jego sztab rozdawał gorącą kawę. Nazwał też jutrzejsze starcie premier Ewy Kopacz z PO z Beatą Szydło z PiS porażką demokracji.

SONY DSC

SONY DSC

Jego zdaniem taka debata to wynik demokracji sondażowej, godzącej w interesy wyborców, którzy identyfikują się innymi partiami niż te z głównego nurtu. -My i inne ugrupowania będziemy się temu jutro ostro sprzeciwiali- podkreślił wicepremier Janusz Piechociński.

Przypomniał też o konieczności utworzenia Ministerstwa Energetyki jako największej potrzebie dzisiejszych czasów, które miałoby zastąpić Ministerstwo Skarbu. W nim miałoby się znaleźć wszystko to co związane z gazem i ropą łupkową, z przyzwoleniem na eksploatację surowców energetycznych, w końcu górnictwo i energetyka, nie tylko ta węglowa.

Wicepremier oznajmił, że do wyborów jego partia będzie prowadziła intensywną kampanię, ale nie negatywną. Na koniec złożył życzenia i wręczył kwiaty, nowożeńcom, którzy właśnie wyszli z USC. / IAR Anna Wrzesień

Reklama