Zagrali o puchar Burmistrza i pomogli niepełnosprawnym dzieciom

t

22 Listopada 2015 r. w hali sportowej przy ulicy Szkolnej 1 w Mszczonowie odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej Halowej Firm o Puchar Burmistrza Mszczonowa.

Ideą organizatorów turnieju była integracja firm działających na terenie miasta i gminy Mszczonów oraz zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech Dziecka”.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny DSM Nutritional Products Sp. z o.o., ID Logistics Polska S.A., Mondi Warszawa sp. z o.o., FM Polska Sp. z o.o., Mostva Sp. z o.o. Oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie, które zagrały systemem „każdy z każdym”, z podziałem na dwie rundy.

Po rozegraniu wszystkich meczów i podliczeniu wyników, wyłoniona została końcowa kolejność:

  DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1 MONDI 25 18:8
2 DSM 17 8:4
3 OSiR 13 10:10
4 FM 12 8:11
5 ID 8 9:17
6 MOSTVA 7 6:9

Królem Strzelców Turnieju został Michał Kolator z drużyny ID Logistics Polska S.A., najlepszym zawodnikiem został wybrany Arkadiusz Rusinowski z drużyny Mondi Warszawa Sp. z o.o., natomiast najlepszym bramkarzem Mateusz Koziński z drużyny DSM Nutritional Products Sp. z o.o.

Pragniemy gorąco podziękować Firmom za udział ich drużyn w VIII Turnieju Piłki Nożnej Halowej Firm o Nagrody Burmistrza Mszczonowa, który w tym przypadku był o wiele ważniejszy niż wynik rywalizacji. Podczas tegorocznej edycji kapitan zwycięskiej drużyny w obecności wszystkich zebranych wręczył pani Bożenie Majewskiej prezes Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech Dziecka” czek na kwotę 4 500 zł. W imieniu obdarowanych dzieci dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy, które z pewnością wywoła niejeden uśmiech na ich twarzach. Dziękujemy także zawodnikom za stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas turnieju oraz godne reprezentowanie swoich Firm. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach również spotkamy się na boisku i wspólnie wesprzemy kolejny szczytny cel.

Wszystkim drużynom, gorąco dziękujemy za udział w turnieju i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Michał Gliszczyński

Reklama