Motorowi Mikołaje z Sochaczewa obdarowali kilkaset dzieci

SONY DSC

SONY DSC

Motocykliści z SMS Sochaczew, Loose Brothers Sochaczew i inni po raz kolejny włączyli się w akcję Motorowych Mikołajów. W niedzielę 6 grudnia w strojach Mikołajów, od rana obdarowywali drobnymi prezentami napotkane dzieci. Odwiedzili też najmłodszych z oddziału pediatrycznego sochaczewskiego szpitala. Na koniec udali się do blisko 50 żyjących w ubóstwie rodzin, dla których przygotowali duże paczki.

SONY DSC

SONY DSC

W paczkach które otrzymały dzieci znalazły się pluszaki, owoce i słodycze. W paczkach dla potrzebujących rodzin znalazła się żywność, produkty długoterminowe typu masa makowa, majonezy, zupki, proszki do prania, płyny do kąpieli, szampony itp. a także dobrane odpowiednio wiekowo zabawki dla dzieci, wylicza Mateusz Zgliński, wiceprezes SMS Sochaczew.

Motorowi Mikołaje z Sochaczewa pomagają po raz ósmy. W tym roku na ulice wyjechało ponad 30 motocykli i 10 samochodów, które transportowały prezenty.

SONY DSC

SONY DSC

Motocyklowi Mikołaje nie poprzestają na rozdawaniu paczek 6 grudnia. -Mamy również rodziny, które obdarowaliśmy takim dużym prezentem jak zwykły piec grzewczy. Został zamontowany wczoraj, koledzy z klubu Loose Brothers wsparli nas tym piecem, chłopcy od nas z SMS-u pojechali zamontowali, mamy też telewizor i lodówkę- mówi Dorota Grzywacz z SMS Sochaczew.

Motorowi Mikołaje z Sochaczewa będą pomagać najbardziej potrzebującym aż do świąt, zapewnia Krzysztof Markiewicz prezes SMS Sochaczew. Nadal czekają na sygnały rodzin w potrzebie. Chcą im przekazać ubrania, meble lub sprzęt AGD. Czekają też na sygnały od osób, które chciałaby przekazać niepotrzebne sprzęty lub ubrania, które mogą przydać się uboższym rodzinom. Najłatwiej skontaktować się z nimi przez kluby lub FB./ Anna Wrzesień

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

Reklama