Organek w Żyrardowie! Bilety w CKŻ.

W tej muzyce i takim graniu można zakochać się w mgnieniu oka. Liderem i jego muzyką zachwycił się szef wytwórni, który wyprodukował debiutancką płytę ØRGANKA. Trio z Tomaszem Organkiem można będzie zobaczyć i usłyszeć w najbliższą sobotę 5 grudnia w żyrardowskim CK. Bilety w cenie 30 i 40 złotych.

Organek

ØRGANEK, zespół powołany do życia w 2013 roku przez jego lidera, autora tekstów i kompozycji, a także gitarzystę i wokalistę Tomasza Organka, wydaje swoją debiutancką płytę. Krążek „Głupi” trafi na rynek już 12 maja.

ØRGANEK to klasyczne w brzmieniu i nowatorskie w formie vintage rockowe power trio. Wyraziste, opisujące teraźniejszość teksty osadzone w pełnej cytatów i historycznych odniesień muzyce, a także niezwykła ekspresja sceniczna to wizytówka artystów. W stałym składzie, obok Tomasza Organka, znajdują się także: basista Adam Staszewski oraz perkusista Robert Markiewicz. Trio okazjonalnie wspomaga obsługujący instrumenty klawiszowe Tomasz Lewandowski.

Ich debiutancki album, zatytułowany „Głupi“, zawiera jedenaście autorskich kompozycji czerpiących z tradycji vintage rocka definiowanego przez zespół w sposób nieszablonowy, tworząc bezpretensjonalne i oryginalne brzmienie. Krążek zapowiada singiel „Nie Lubię”.

Szef wytwórni produkującej debiutancki album zespołu ØRGANEK sam został oczarowany ich muzyką: „Raz na 2-3 lata trafiamy w totka, łapiemy szczęście i odkrywamy talent, który wywraca wszystko do góry nogami. To się stało parę tygodni temu. Energia, emocje, maksymalny stan zakochania, fascynacji i uzależnienia od dźwięków i słów. Absolutny kosmos.”

 

Reklama