Sprawcy rozbojów i kradzieży w rękach policji

Okradał domy, wpadł w ręce policjantów

W ubiegłą środę w ręce żyrardowskich kryminalnych wpadł 22-latek, który wykorzystując nieuwagę właścicieli okradał domy na terenie powiatu żyrardowskiego.

Młody mężczyzna-mieszkaniec Żyrardowa został zatrzymany w związku z kradzieżami z domów na terenie Radziwiłowa oraz Bartnik, gdzie wchodził niezauważony . 22-latek wykorzystywał nieuwagę właścicieli , którzy pozostawiali otwarte okna lub drzwi, zabierając z nich cenne przedmioty- głównie pieniądze i biżuterię.  Żyrardowianin przyznał się do czterech kradzieży, za które grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. / asp. Agnieszka Ciereszko

polic

Dokonał rozboju, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Wczoraj (24.05) żyrardowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Żyrardowa, który kilka dni wcześniej w jednym z punktów gier przy użyciu siły ukradł właścicielowi salonu pieniądze. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do rozboju doszło 19 maja ok.2:00 w nocy w Żyrardowie na ul. Wysockiego w jednym z salonów gier. Jeden z klientów po wydaniu na automatach pieniędzy, które posiadał poprosił właściciela o pożyczkę. Gdy ten się nie zgodził żyrardowianin siłą odebrał mu pieniądze przeznaczone na wypłaty i uciekł. Nie cieszył się wolnością zbyt długo a teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Autor: asp. Agnieszka Ciereszko

Reklama