Przygotowania do Jarmarku w Mszczonowie na finiszu

enej

Już jutro (11 czerwca) punktualnie o godzinie 17.00 rozpocznie się 20-te święto miasta i gminy- Jarmark w Mszczonowie. Uroczystość ma swoją bogatą i ciekawą historię, na scenie na głównym placu miasta występowały najznakomitsi wśród nich: Perfect, Maanam, Urszula, Maciej Maleńczuk, Maryla Rodowicz, Golec Orkiestra, Poparzeni Kawą Trzy i wielu, wielu innych. To prawdziwe święto, młodzież z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury przygotowuje rewię, tym razem pod tytułem ,,Wszystko o kobietach”, orkiestra strażacka już trenuje, by wypaść jak najlepiej, kapelmistrz Jacek Zielonka zapewnia ,że w tym roku będzie wiele utworów do tańca. Gwiazdą Jarmarku będzie znana i lubiana grupa ENEJ, spodziewać się można przebojowej nocy wśród energetycznych ludzi, na koniec zagra Renata Dąbkowska z zespołem. Nie zabraknie też propozycji dla dzieci oraz muzyki biesiadnej. Poniżej program. W imieniu organizatorów zapraszamy.

XX JARMARK MSZCZONOWSKI, 11 czerwca 2016

XX JARMARK MSZCZONOWSKI
11 czerwca 2016 r (sobota)
Mszczonów- Plac Piłsudskiego

PROGRAM:
9.00 Powrót do tradycji- Mistrzostwa Miasta i Gminy Mszczonów w piłce ręcznej o Puchar Bogdana Laskowskiego (Hala Sportowa)
17.00 UROCZYSTE OTWARCIE
17.05 „Podróż na baśniowym okręcie” – program dla dzieci
18.20 Koncert Orkiestry OSP w Mszczonowie
19.00 MIREK’S COVER BAND- koncert zespołu biesiadnego
20.00 ” O dziewczynach, kobietach i miłości…”- rewia w wykonaniu dzieci i młodzieży z kół zainteresowań działających w MOK
21.30 ENEJ- KONCERT GWIAZDY WIECZORU
23.00 Dystans i Renata Dąbkowska- koncert zespołu Disco Polo

Reklama