Utopił się przy Czarnym punkcie!

SONY DSC

SONY DSC

Od niedzielnego wieczora trwały poszukiwania 59-letniego mężczyzny, którego rzeczy znaleziono na brzegu Zalewu Żyrardowskiego, w miejscu gdzie kąpiel w akwenie jest zabroniona.

W niedzielę (24.07) po godz.: 20:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie odebrał telefon od mężczyzny, który na brzegu Zalewu Żyrardowskiego znalazł ubrania i ręcznik należące do mieszkańca miasta, rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. Ze względu na okoliczności dziś (25.07) do pomocy w poszukiwaniach mężczyzny włączyła się Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego Państwowej Straży Pożarnej z Warszawy. Niestety najgorsze podejrzenia potwierdziły się, około 15 metrów od brzegu  znaleziono ciało żyrardowianina. Mężczyzna wszedł do wody w miejscu, które było oznakowane nie tylko tablicami informującymi o zakazie kąpieli, ale także tzw. „czarnym punktem wodnym”.

Przypominamy, aby korzystać ze zbiorników wodnych  tylko w miejscach do tego przeznaczonych, a także zachować zdrowy rozsądek podczas letniego wypoczynku nad wodą. Dzięki temu można uniknąć tragedii.

SONY DSC

SONY DSC

asp. Agnieszka Ciereszko

Reklama