Chór Filharmonii Narodowej w Pruszkowie

9979855

Już w najbliższy weekend możemy spodziewać się takich (głównie muzycznych) wydarzeń jak : koncert Chóru Filharmonii Narodowej w Pruszkowie, finału Grodzisk Folk Festu czy koncert Natalii Sikory. Zapraszam do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 7 X

77092 bieda folk projekt-kino-muzyka-7-10

 

Sobota, 8 X

cid_3ce458a5-4a60-4b2f-a7d1-4d2a2aeb43bd 20496 faras senioralia-plakat tpb_zaprasza_2016

Podkowa Leśna:

O godz. 18.00 w Kinie Projekt, ul. Świerkowa 1, odbędzie się projekcja filmu „Odrobina chaosu”. Bilety w cenie 15/10 zł.

 

Niedziela, 9 X

janda koncert_choralny konfrontacje-copy wszystko-gra-9x16 zak-plakat

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 12.30 w Centrum Kultury odbędzie się teatrzyk dla dzieci „Szelmostwa Lisa Witalisa” na podstawie bajki Jana Brzechwy. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w CK.

 

 

Podkowa Leśna:

O godz. 18.00 w Kinie Projekt, ul. Świerkowa 1, odbędzie się projekcja filmu „Odrobina chaosu”. Bilety w cenie 15/10 zł.

 

Poniedziałek, 10 X

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 19.30 w Centrum Kultury odbędzie się spektakl „Natalia Sikora śpiewa Norwida”. Wstęp wolny – biletowane wejściówki do odbiorze w kasach kina.

Wtorek, 11 X

 

Środa, 12 X

Sochaczew:

O godz. 17.30 w Kramnicach Miejskich rozpocznie się spotkanie poetów i miłośników poezji. Gościem specjalnym spotkania będzie Zbigniew Mysłowiecki.

 

Czwartek, 13 X

czw-2 jkj

 

 

Repertuary kin:

 

 

Mszczonów

7 – 9 października

Śmietanka towarzyska

Seanse:

Weekend: 17:00 i 19:00

Bilety: 14 zł

Czas projekcji: 96 min.

 

Sochaczew:

 

Piątek 7 X

12:00 Wołyń 2D napisy

14:40 Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

16:20 Sekretne życie zwierzaków domowych 3D dubbing

17:55 Wołyń 2D napisy

20:30 Bridget Jones 3 2D napisy

 

Sobota 8 X

12:00 Wołyń 2D napisy

14:40 Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

16:20 Sekretne życie zwierzaków domowych 3D dubbing

17:55 Wołyń 2D napisy

20:30 Bridget Jones 3 2D napisy

 

Niedziela 9 X

12:00 Wołyń 2D napisy

14:40 Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

16:20 Sekretne życie zwierzaków domowych 3D dubbing

17:55 Wołyń 2D napisy

20:30 Bridget Jones 3 2D napisy

 

Poniedziałek 10 X

9:00 Wołyń 2D napisy

12:00 Wołyń 2D napisy

14:40 Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

16:20 Sekretne życie zwierzaków domowych 3D dubbing

17:55 Wołyń 2D napisy

20:30 Bridget Jones 3 2D napisy

 

Wtorek 11 X

9:00 Wołyń 2D napisy

12:00 Wołyń 2D napisy

14:40 Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

16:20 Sekretne życie zwierzaków domowych 3D dubbing

17:55 Wołyń 2D napisy

20:30 Bridget Jones 3 2D napisy

 

Środa 12 X

12:00 Wołyń 2D napisy

14:40 Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

16:20 Sekretne życie zwierzaków domowych 3D dubbing

17:55 Wołyń 2D napisy

20:30 Bridget Jones 3 2D napisy

 

 

Błonie:

Piątek 7.10.2016

13:30 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

15:15 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Wołyń

 

Sobota 8.10.2016

13:30 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

15:15 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Wołyń

 

Niedziela 9.10.2016

13:30 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

15:15 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Wołyń

 

Poniedziałek 10.10.2016

13:30 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

15:15 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Wołyń

 

Wtorek 11.10.2016

13:30 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

15:15 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Wołyń

 

Środa 12.10.2016

13:30 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

15:15 Barbie: Gwiezdna przygoda 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Wołyń

 

Czwartek 13.9.2016

17:30 Wołyń

20:15 Wołyń

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek 7.10.2016

KINO NIECZYNNE

 

Sobota 8.10.2016

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych

18:00 Ostatnia rodzina

20:30 Dziewczyna z pociągu

 

Niedziela 9.10.2016

14:15 Sekretne życie zwierzaków domowych

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych

18:15 Dziewczyna z pociągu

20:30 Ostatnia rodzina

 

Poniedziałek 10.10.2016

KINO NIECZYNNE

 

Wtorek 11.10.2016

14:45 Sekretne życie zwierzaków domowych

16:45 Sekretne życie zwierzaków domowych

18:45 Dziewczyna z pociągu

21:00 Ostatnia rodzina

 

Środa 12.10.2016

15:15 Sekretne życie zwierzaków domowych

17:00 Sekretne życie zwierzaków domowych

19:00 Dziewczyna z pociągu

21:15 Ostatnia rodzina

 

Czwartek 13.10.2016

20:15 Dziewczyna z pociągu

 

 

Żyrardów:

 

2016-10-07 o godzinie 15:00 : Sługi boże

2016-10-07 o godzinie 17:00 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-07 o godzinie 19:15 : Blair Witch Napisy

2016-10-07 o godzinie 21:00 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-08 o godzinie 13:00 : Jak zostać kotem Napisy

2016-10-08 o godzinie 14:45 : Sługi boże

2016-10-08 o godzinie 16:40 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-08 o godzinie 19:00 : Blair Witch Napisy

2016-10-08 o godzinie 20:45 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-10 o godzinie 16:00 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-10 o godzinie 18:20 : Błogosławiona wina

2016-10-10 o godzinie 19:40 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-11 o godzinie 9:30 : SEANS PROMOCYJNY Jak zostać kotem Lektor

2016-10-11 o godzinie 17:00 : Błogosławiona wina

2016-10-11 o godzinie 18:10 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-11 o godzinie 20:30 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-12 o godzinie 16:30 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-12 o godzinie 18:45 : Błogosławiona wina

2016-10-12 o godzinie 19:50 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-13 o godzinie 16:00 : Błogosławiona wina

2016-10-13 o godzinie 17:10 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-13 o godzinie 19:30 : Bridget Jones 3 Napisy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama