Grupa MoCarta w Żyrardowie

layer-11-copy

W najbliższy weekend będziemy mieli okazję wybrać się na występ Grupy MoCarta, wysłuchać recitalu Marka Drewnowskiego w Radziejowicach czy Muzyczne Konfrontacje w Stawisku. Zapraszam do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 21 X

cid_80b7a482-62cd-44d6-844e-455cf007273b 333 biblioteka_plakata3_gellner cieslar-plakat projekt-kino-muzyka-21-10 sefer-plakat

 

Sobota, 22 X

78133 koncerty-jesien-plakat l_plakat-milanoviensis10 taboret-maly wal3

Podkowa Leśna:

O godz. 18.00 na scenie przy ul. Świerkowej odbędzie się premiera nowego spektaklu Nieformalnej Grupy Teatralnej Między Słowami pt „S.O.S. 22”. Wstęp wolny.

 

Żyrardów:

O godz. 16:00 w Centrum Kultury wystąpi Grupa MoCarta ze swoim najnowszym programem. Bilety w cenie 50 zł (parter) i 40 zł (balkon) do nabycia w CK oraz na stronie www.biletynakabarety.pl

 

Niedziela, 23 X

17483 gegalski l_14680823_1097192387066328_3310620602806381593_o-1 magiaperuplakat-722x1024 plakat wip przydasiepaz zaproszenie_23_10_2016_bc

 

Poniedziałek, 24 X

kopiakopia

Wtorek, 25 X

 

Środa, 26 X

warsztaty_taneczne

 

Czwartek, 27 X

zakonczenie-copy

 

 

Repertuary kin:

 

 

Mszczonów

21 – 23 października

Mój przyjaciel smok 3D

Seanse:

Weekend: 17:00 i 19:00

Bilety: 14 zł

Okulary 3D: 4 zł

Czas projekcji: 102 min.

 

Sochaczew:

 

Piątek 21 X

13:00 Bociany 2D dubbing

14:40 Bociany 3D dubbing

16:10 Wołyń 2D napisy

18:45 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:30 Dziewczyna z pociągu 2D napisy

 

Sobota 22 X

13:00 Bociany 2D dubbing

14:40 Bociany 3D dubbing

16:10 Wołyń 2D napisy

18:45 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:30 Dziewczyna z pociągu 2D napisy

 

Niedziela 23 X

KINO NIECZYNNE

 

Poniedziałek 24 X

13:00 Bociany 2D dubbing

14:40 Bociany 3D dubbing

16:10 Wołyń 2D napisy

18:45 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:30 Dziewczyna z pociągu 2D napisy

 

Wtorek 25 X

13:00 Bociany 2D dubbing

14:40 Bociany 3D dubbing

16:10 Wołyń 2D napisy

18:45 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:30 Dziewczyna z pociągu 2D napisy

 

Środa 26 X

13:00 Bociany 2D dubbing

14:40 Bociany 3D dubbing

16:10 Wołyń 2D napisy

18:45 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:30 Dziewczyna z pociągu 2D napisy

 

Czwartek 27 X

19:00 Śmietanka towarzyska 2D napisy

 

 

Błonie:

Piątek 21.10.2016

13:30 Bociany 2D dubbing

15:15 Bociany 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Historia Marii

 

Sobota 22.10.2016

KINO NIECZYNNE

 

Niedziela 23.10.2016

13:30 Bociany 2D dubbing

15:15 Bociany 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Historia Marii

 

Poniedziałek 24.10.2016

13:30 Bociany 2D dubbing

15:15 Bociany 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Historia Marii

 

Wtorek 25.10.2016

13:30 Bociany 2D dubbing

15:15 Bociany 2D dubbing

17:00 Wołyń

20:00 Historia Marii

 

Środa 26.10.2016

14:30 Bociany 2D dubbing

16:15 Bociany 2D dubbing

18:00 Historia Marii

20:00 Wołyń

 

Czwartek 27.10.2016

14:30 Bociany 2D dubbing

16:15 Bociany 2D dubbing

18:00 Historia Marii

20:00 Wołyń

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek 21.10.2016

14:15 Bociany 2D

16:15 Bociany 3D

18:15 Wołyń

21:00 Bridget Jones 3

 

Sobota 22.10.2016

11:30 Bociany 2D

13:30 Bociany 2D

15:30 Bociany 3D

17:45 Wołyń

20:45 Bridget Jones 3

 

Niedziela 23.10.2016

11:30 Bociany 2D

13:30 Bociany 3D

15:30 Bociany 2D

17:45 Wołyń

20:45 Bridget Jones 3

 

Poniedziałek 24.10.2016

14:15 Bociany 2D

16:15 Bociany 2D

18:15 Wołyń

21:00 Bridget Jones 3

 

Wtorek 25.10.2016

14:30 Bociany 2D

16:15 Bociany 3D

18:15 Wołyń

21:15 Bridget Jones 3

 

Środa 26.10.2016

16:00 Bociany 2D

17:45 Wołyń

20:30 Nieznajoma dziewczyna

 

Czwartek 27.10.2016

20:00 Wołyń

 

Żyrardów:

 

2016-10-21 o godzinie 17:00 : Błogosławiona wina

2016-10-21 o godzinie 18:10 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-21 o godzinie 20:30 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-23 o godzinie 15:00 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-23 o godzinie 17:15 : SEANS PROMOCYJNY Błogosławiona wina

2016-10-23 o godzinie 18:20 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-24 o godzinie 16:30 : Błogosławiona wina

2016-10-24 o godzinie 17:40 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-24 o godzinie 20:00 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-25 o godzinie 16:30 : Bridget Jones 3 Napisy

2016-10-25 o godzinie 18:45 : Błogosławiona wina

2016-10-25 o godzinie 19:50 : Bridget Jones 3 Napisy

 

2016-10-26 o godzinie 17:00 : Doctor Strange 3D Lektor

 

2016-10-26 o godzinie 19:20 : POKAZ PREMIEROWY Doctor Strange Napisy

2016-10-27 o godzinie 17:30 : Doctor Strange Napisy

2016-10-27 o godzinie 19:45 : Doctor Strange 3D Lektor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama