Żywiołak w Sochaczewie

14642237_1140099052744751_4536988236384090094_n

Szykuje nam się muzyczny weekend. W sobotę Sochaczew odwiedzi folkowy Żywiołak, w Radziejowicach posłuchamy orkiestry barokowej, a w niedzielny wieczór do Grodziska zawita Derrick Mckenzie Jazz Funk Experience. Zapraszam do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 28 X

15-minut-sobieraj1 17529 ambasador-pok-plakat2 bartosiewicznet-copy krzyz_korona_net

 

Sobota, 29 X

plakat_a3 alejkami-cmentarza-2016 bez_tytulu pracownia-etno

Sochaczew:

O godz. 20.00 w NDK Piekarnia wystąpi zespół Żywiołak (bramki otwarte od 19.00). Bilety w cenie 20 zł do nabycia na miejscu.

 

Niedziela, 30 X

wdowiak

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 20.00 w Centrum Kultury wystąpi Derrick Mckenzie JFE (Jazz Funk Experience) w składzie: Derrick Mckenzie (Jamiroquai) – perkusja, Matt Johnson (Jamiroquai) – instrumenty klawiszowe, Michał Barański – bas, Olaf Węgier – saksofon, Łukasz Belcyr – gitara. Bilety w cenie 40 zł. KUP / ZAREZERWUJ BILET.

 

 

Poniedziałek, 31 X

 

Wtorek, 1 XI

 

Środa, 2 XI

 

Czwartek, 3 XI

O godz. 17.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sochaczewie odbędzie się koncert jurorów, który otworzy XXIV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. Ten potrwa do niedzieli. Wstęp wolny.

 

Repertuary kin:

 

 

Mszczonów

28 – 30 października

Ostatnia rodzina

Seanse:

Weekend: 17:00 i 19:00

Bilety: 14 zł

Czas projekcji: 124 min.

Od 15 lat

 

Sochaczew:

 

Piątek 28 X

14:30 Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:15 Inferno 2D napisy

18:30 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:15 Inferno 2D napisy

 

Sobota 29 X

14:30 Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:15 Inferno 2D napisy

18:30 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:15 Inferno 2D napisy

 

Niedziela 30 X

14:30 Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:15 Inferno 2D napisy

18:30 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:15 Inferno 2D napisy

 

Poniedziałek 31 X

14:30 Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:15 Inferno 2D napisy

18:30 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:15 Inferno 2D napisy

 

Wtorek 1 XI

KINO NIECZYNNE

 

Środa 2 XI

14:30 Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:15 Inferno 2D napisy

18:30 Szkoła uwodzenia Czesława M.

20:15 Inferno 2D napisy

 

 

Błonie:

Piątek 28.10.2016

12:00 Krzyż i korona 2D

15:00 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:30 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

18:00 Historia Marii

20:00 Ostatnia rodzina

 

Sobota 29.10.2016

15:00 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:30 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

18:00 Historia Marii

20:00 Ostatnia rodzina

 

Niedziela 30.10.2016

15:00 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:30 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

18:00 Ostatnia rodzina

20:15 Historia Marii

 

Poniedziałek 31.10.2016

15:00 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:30 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

18:00 Ostatnia rodzina

20:15 Historia Marii

 

Wtorek 1.11.2016

KINO NIECZYNNE

 

Środa 2.11.2016

15:00 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:30 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

18:00 Ostatnia rodzina

20:15 Historia Marii

 

Czwartek 3.11.2016

15:00 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

16:30 Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów 2D dubbing

18:00 Ostatnia rodzina

20:15 Historia Marii

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek 28.10.2016

14:15 Bociany 2D

16:15 Bociany 2D

18:15 Wołyń

21:00 Siedmiu wspaniałych

 

Sobota 29.10.2016

17:00 Bociany

18:45 Siedmiu wspaniałych

21:15 Wołyń

 

Niedziela 30.10.2016

KINO NIECZYNNE

 

Poniedziałek 31.10.2016

14:15 Bociany 2D

16:15 Bociany 3D

18:15 Wołyń

21:00 Siedmiu wspaniałych

 

Wtorek 1.11.2016

14:15 Bociany 2D

16:15 Bociany 3D

18:00 Siedmiu wspaniałych

20:45 Wołyń

 

Środa 2.11.2016

14:30 Bociany 2D

16:30 Bociany 2D

18:15 Wołyń

21:00 Siedmiu wspaniałych

 

Czwartek 3.11.2016

16:00 Bociany 2D

18:00 Siedmiu wspaniałych

20:30 Serce psa

 

Żyrardów:

 

2016-10-28 o godzinie 16:00 : Ostatnia rodzina

2016-10-28 o godzinie 18:15 : Doctor Strange 3D Lektor

2016-10-28 o godzinie 20:40 : Doctor Strange Napisy

 

2016-10-29 o godzinie 14:00 : Ostatnia rodzina

2016-10-29 o godzinie 16:15 : Doctor Strange 3D Lektor

2016-10-29 o godzinie 18:20 : Doctor Strange Napisy

2016-10-29 o godzinie 20:30 : Doctor Strange 3D Napisy

 

2016-10-30 o godzinie 12:30 : Ostatnia rodzina

2016-10-30 o godzinie 14:45 : Doctor Strange Lektor

2016-10-30 o godzinie 16:50 : Doctor Strange 3D Napisy

2016-10-30 o godzinie 19:00 : Doctor Strange Lektor

2016-10-30 o godzinie 21:10 : Ostatnia rodzina

 

2016-10-31 o godzinie 15:00 : Doctor Strange 3D Lektor

2016-10-31 o godzinie 17:10 : Ostatnia rodzina

2016-10-31 o godzinie 19:30 : Doctor Strange Napisy

 

2016-11-02 o godzinie 16:00 : Doctor Strange 3D Lektor

2016-11-02 o godzinie 18:10 : Ostatnia rodzina

2016-11-02 o godzinie 20:30 : Doctor Strange Napisy

 

2016-11-03 o godzinie 16:00 : Doctor Strange Napisy

2016-11-03 o godzinie 18:10 : Doctor Strange 3D Lektor

2016-11-03 o godzinie 20:20 : Ostatnia rodzina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama