Grodziska Galeria Grodowa rusza 1 grudnia br

Zakończył się proces komercjalizacji Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim, której inwestorem jest firma NAPOLLO. W dniu 1 grudnia planowane jest uroczyste otwarcie centrum, w którym swoje salony otworzą m.in.: Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, EMPIK, SMYK, RTV EURO AGD, Martes Sport, TXM, 50 Style. Wtedy też klienci po raz pierwszy będa mogli tam zrobić zakupy.

galeria-grodova

Na 1 grudnia 2016 zostało zaplanowane otwarcie Galerii Grodovej. Na powierzchni ponad 5 000 m², na dwóch poziomach centrum, zostanie uruchomionych ponad 20 sklepów i punktów usługowych. Moda będzie reprezentowana przez takie marki jak Diverse, Medicine Everyday Therapy czy Quiosque. Modę rodzinną i akcesoria, w tym również do domu, oferować będzie TXM. Z kolei szeroki asortyment artykułów dla dzieci dostępny będzie w salonie SMYK. Operatorem supermarketu spożywczego będzie Stokrotka. Produkty z kategorii zdrowie i uroda Klienci znajdą w salonach Rossmann, Cosmedica, Ziaja dla Ciebie, a artykuły specjalistyczne z kategorii sport i hobby – w Martes Sport. W Galerii Grodovej znajdzie się również salon EMPIK oraz salon ze sprzętem elektronicznym i gospodarstwa domowego RTV EURO AGD. Usługi w Galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, Teletorium, biuro podróży Itaka, salonik Kolportera i salon Play. W centrum dostępna będzie również oferta gastronomiczna.

Całkowita powierzchnia Galerii Grodovej to 9000 m², powierzchnia najmu wynosi ponad 5 000 m² na dwóch poziomach. Galeria dysponuje parkingiem podziemnym.

Reklama