Bieg Sylwestrowy z Termami Mszczonów

21007

W dniu 18 grudnia w Mszczonowie odbył się V Uliczny Bieg Sylwestrowy – Termy Mszczonów 2016.  Organizatorami imprezy byli: LKS Osuchów i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie. Sponsorami – Benefit Systems SA, DSM Nutritional Products Sp. z o.o., FLOATROOM, Z.P.C. Flisan, Fiege Sp. z o.o. oraz TCL Operations Polska Sp. z o.o.

Na starcie stanęło około 200 osób podzielonych na kilka kategorii, zarówno pod względem wieku, płci, jak i dystansu. Zawodnicy rozpoczynali swoje zmagania na terenie Kompleksu Basenów Termalnych w Mszczonowie i tam również znajdowała się meta biegu.

Każdy z uczestników otrzymał voucher, który upoważnia do bezpłatnego skorzystania z kąpieli w basenach termalnych. Ponadto, każdy biegacz otrzymał ciepły posiłek oraz gorący napój. Zwycięzcy odebrali puchary oraz nagrody rzeczowe, natomiast po uroczystej ceremonii dekoracji odbyło się losowanie wartościowych nagród wśród wszystkich uczestników biegu.

V Uliczny Bieg Sylwestrowy – Termy Mszczonów 2016, okazał się imprezą, która połączyła sportową rywalizację z atmosferą sylwestrowej zabawy. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom oraz przybyłym kibicom za wspaniałą atmosferę, którą stworzyli na trasie biegu. Autor : Termy Mszczonów

 

Reklama