Primadonna w Grodzisku Mazowieckim

Przed nami pierwszy weekend lipca, a w programie: występ śpiewaczki operowej Elżbiety Ryl-Górskiej w Grodzisku, finał Festiwalu im Jerzego Waldorffa w Radziejowicach, pierwsze seanse kin letnich a także festyny i pikniki. Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 30 VI

Radziejowice:

O godz. 21.00 w namiocie festiwalowym rozpocznie się się siódmy wieczór IX Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorffa „Joanna Woś Śpiewa”. Wystąpią: Joanna Woś – sopran, Taras Hlushko– fortepian, Krzysztof Meisinger – gitara klasyczna oraz
Marcin Zdunik – wiolonczela. W programie:

 

Johann Sebastian Bach – Cantata BWV 209
Wolfgang Amadeus Mozart – Exultate jubilate KV. 165
Manuel de Falla – Siete Canciones Populares Españolas
Heitor Villa-Lobos – Bachianas brasileiras No. 5: Aria – Cantilen

***
Domenico Gaetano Maria Donizetti – Uwertura do opery Don Pasquale
Vincenzo Salvatore Carmelo Francesco Bellini – Aria Elwiry Qui la voce z II aktu opery Purytanie
Józef Michał Ksawery Poniatowski – Aria i Cabaletta Laury z opery Pierre de Medicis

 

Wstęp wolny.

 

 

Sochaczew:

O godz. 17.00 w patio Kramnic Miejskich odbędzie się otwarcie wystawy Tańce Westa.

 

Sobota, 1 VII

Radziejowice:

O godz. 21.00 w namiocie festiwalowym rozpocznie się się ósmy wieczór IX Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorffa „Wielki Finał”. Wystąpią: Karol Radziwonowicz – fortepian oraz Orkiestra Filharmonii Kaliskiej pod dyrygenturą Adama Klocka. W programie:
Ignacy Jan Paderewski – Koncert fortepianowy a-moll op. 17
***
Nikołaj Rimski-Korsakow – Szeherezada (suita symfoniczna)

 

Gospodarz wieczorów festiwalowych:
Jerzy Kisielewski

Goście specjalni:
Ewa Wiśniewska, Jerzy Bralczyk

Wstęp wolny.

 

Niedziela, 2 VII

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 16.00 w Parku Skarbków odbędzie się koncert śpiewaczki operowej Elżbiety Ryl-Górskiej. Wstęp wolny.

 

Sochaczew:

W godz. 15.00 – 17.00 na Placu przy ul. Grunwaldzkiej w Chodakowie potrwa wakacyjny festyn dla dzieci.

 

Poniedziałek, 3 VII

 

Wtorek, 4 VII

 

Środa, 5 VII

 

Czwartek, 6 VII

 

 

 

Repertuary kin:

 

Sochaczew:

 

Piątek 30 VI

14:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

16:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

18:00 Gru, Dru i Minionki 3D dubbing

20:00 Król Artur: Legenda miecza 3D napisy

 

Sobota 1 VII

14:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

16:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

18:00 Gru, Dru i Minionki 3D dubbing

20:00 Król Artur: Legenda miecza 3D napisy

 

Niedziela 2 VII

14:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

16:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

18:00 Gru, Dru i Minionki 3D dubbing

20:00 Król Artur: Legenda miecza 3D napisy

 

Poniedziałek 3 VII

14:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

16:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

18:00 Gru, Dru i Minionki 3D dubbing

20:00 Król Artur: Legenda miecza 3D napisy

 

Wtorek 4 VII

14:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

16:00 Gru, Dru i Minionki 2D dubbing

18:00 Gru, Dru i Minionki 3D dubbing

20:00 Król Artur: Legenda miecza 3D napisy

 

Środa 5 VII

14:00 Auta 3 2D dubbing

16:00 Auta 3 2D dubbing

18:00 Auta 3 3D dubbing

20:00 Król Artur: Legenda miecza 3D napisy

 

 

 

Błonie:

 

Piątek 30.06.2017

13:30 Auta 3 3D dubbing

15:30 Auta 3 2D dubbing

17:30 Wonder Woman 2D dubbing

20:00 Wonder Woman 3D dubbing

 

Sobota 01.07.2017

13:30 Auta 3 3D dubbing

15:30 Auta 3 2D dubbing

17:30 Wonder Woman 2D dubbing

20:00 Wonder Woman 3D dubbing

 

Niedziela 02.07.2017

13:30 Auta 3 3D dubbing

15:30 Auta 3 2D dubbing

17:30 Wonder Woman 2D dubbing

20:00 Wonder Woman 3D dubbing

 

Poniedziałek 03.06.2017

13:30 Auta 3 2D dubbing

15:30 Auta 3 3D dubbing

17:30 Wonder Woman 3D dubbing

20:00 Wonder Woman 2D dubbing

 

Wtorek 04.07.2017

13:30 Auta 3 2D dubbing

15:30 Auta 3 3D dubbing

17:30 Wonder Woman 3D dubbing

20:00 Wonder Woman 2D dubbing

 

Środa 05.07.2017

18:00 Auta 3 2D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Czwartek 06.07.2017

13:30 Auta 3 2D dubbing

15:30 Auta 3 3D dubbing

17:30 Wonder Woman 3D dubbing

20:00 Wonder Woman 2D dubbing

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek 30.06.2017

10:00 Auta 3 2D Seans szkolny

12:00 Auta 3 2D

14:15 Auta 3 3D

16:30 Auta 3 2D

18:45 W starym, dobrym stylu

20:45 W starym, dobrym stylu

 

Sobota 1.07.2017

12:00 Auta 3 3D

14:15 Auta 3 2D

16:15 W starym, dobrym stylu

18:15 Auta 3 3D

20:30 W starym, dobrym stylu

 

Niedziela 2.07.2017

11:30 Auta 3 2D

13:45 Auta 3 2D

16:00 W starym, dobrym stylu

18:00 Auta 3 3D

20:15 W starym, dobrym stylu

 

Poniedziałek 3.07.2017

12:00 Auta 3 2D

14:15 Auta 3 3D

16:30 Auta 3 2D

18:45 W starym, dobrym stylu

20:45 W starym, dobrym stylu

 

Wtorek 4.07.2017

10:00 Auta 3 2D Seans szkolny

12:00 Auta 3 2D

14:15 Auta 3 3D

16:15 W starym, dobrym stylu

18:15 Auta 3 2D

20:30 W starym, dobrym stylu

 

Środa 5.07.2017

12:00 Auta 3 3D

14:15 Auta 3 2D

16:30 W starym, dobrym stylu

18:30 Auta 3 2D

20:30 W starym, dobrym stylu

 

Czwartek 29.06.2017

10:00 Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

12:00 Auta 3 2D

14:15 Auta 3 3D

16:30 Auta 3 2D

18:45 W starym, dobrym stylu

20:45 W starym, dobrym stylu

 

Żyrardów:

2017-06-30 o godzinie 16:10 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-30 o godzinie 18:00 : Szybcy i wściekli 8 2D napisy

2017-06-30 o godzinie 20:30 : Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2D napisy

 

2017-07-01 o godzinie 15:00 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-07-01 o godzinie 16:50 : Old Fashioned 2D napisy

2017-07-01 o godzinie 19:00 : Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2D napisy

2017-07-01 o godzinie 20:50 : Szybcy i wściekli 8 2D napisy

 

2017-07-02 o godzinie 14:15 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-07-02 o godzinie 16:00 : Old Fashioned 2D napisy

2017-07-02 o godzinie 18:10 : Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2D napisy

2017-07-02 o godzinie 20:00 : Szybcy i wściekli 8 2D napisy

 

2017-07-03 o godzinie 14:00 : Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

2017-07-03 o godzinie 17:00 : Szybcy i wściekli 8 2D napisy

2017-07-03 o godzinie 19:30 : Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2D napisy

 

2017-07-04 o godzinie 12:00 : Rabusie fistaszków 2D dubbing

2017-07-04 o godzinie 17:10 : Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

2017-07-04 o godzinie 19:00 : Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2D napisy

2017-07-04 o godzinie 20:45 : Szybcy i wściekli 8 2D napisy

 

2017-07-05 o godzinie 12:00 : Ups! Arka odpłynęła 2D dubbing

2017-07-05 o godzinie 17:00 : Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2D napisy

2017-07-05 o godzinie 18:45 : Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

2017-07-05 o godzinie 20:40 : Szybcy i wściekli 8 2D napisy

 

2017-07-06 o godzinie 12:00 : Kapitan Szablozęby i skarb piratów 2D dubbing

2017-07-06 o godzinie 16:00 : Szybcy i wściekli 8 2D napisy

2017-07-06 o godzinie 18:30 : Sekretne życie zwierzaków domowych 2D dubbing

2017-07-06 o godzinie 20:30 : Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 2D napisy

 

 

 

Reklama