Uwertura do festiwalu Jerzego Waldorffa w Radziejowicach

Już w najbliższy weekend. Ponadto Dni Hobby w Grodzisku Mazowieckim, IV Mszczonowski Festiwal Świętojański oraz Piknik Rodzinny w Brwinowie. Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

 

Piątek, 16 VI

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 10.00 i o godz. 12:00 odbędzie się koncert Danuty Mizgalskiej w ramach cyklu „Gdzie są Gwiazdy z tamtych lat”. Wstęp wolny.

 

Sobota, 17 VI

Radziejowice:

O godzinie 21.00 w namiocie festiwalowym na terenie Pałacu w Radziejowicach rozpocznie się uwertura do IX Festiwalu im. Jerzego Waldorffa. Podczas „Uwertury do Festiwalu” na radziejowickiej scenie zobaczymy Orkiestrę Sinfonia Varsovia pod dyrygenturą Massimiliano Caldiego oraz pianistkę Joannę Ławrynowicz.Wstęp wolny.

 

Niedziela, 18 VI

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 12.30 w Centrum Kultury rozpocznie się koncert „Muzyczny Południk” w wykonaniu Kwartetu N-Harmonia. Bilety w cenie 10 zł.

 

Poniedziałek, 19 VI

 

Wtorek, 20 VI

 

Środa, 21 VI

 

Czwartek, 22 VI

 

 

Repertuary kin:

 

Sochaczew:

 

Piątek 16 VI

14:00 Auta 3 2D dubbing

16:00 Auta 3 2D dubbing

18:00 Auta 3 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Sobota 17 VI

14:00 Auta 3 2D dubbing

16:00 Auta 3 2D dubbing

18:00 Auta 3 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Niedziela 18 VI

14:00 Auta 3 2D dubbing

16:00 Auta 3 2D dubbing

18:00 Auta 3 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Poniedziałek 19 VI

14:00 Auta 3 2D dubbing

16:00 Auta 3 2D dubbing

18:00 Auta 3 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Wtorek 20 VI

14:00 Auta 3 2D dubbing

16:00 Auta 3 2D dubbing

18:00 Auta 3 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Środa 21 VI

14:00 Auta 3 2D dubbing

16:00 Auta 3 2D dubbing

18:00 Auta 3 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Błonie:

 

Piątek 16.06.2017

14:30 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 3D dubbing

16:00 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

17:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Sobota 17.06.2017

14:30 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 3D dubbing

16:00 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

17:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Niedziela 18.06.2017

14:30 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 3D dubbing

16:00 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

17:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

 

Poniedziałek 19.06.2017

14:30 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

16:00 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 3D dubbing

17:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing

 

Wtorek 20.06.2017

14:30 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

16:00 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 3D dubbing

17:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing

 

Środa 21.06.2017

14:30 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

16:00 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 3D dubbing

17:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing

 

Czwartek 22.06.2017

14:30 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

16:00 Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski 3D dubbing

17:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D dubbing

20:00 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek 16.06.2017

16:30 Wielka wyprawa Molly

18:00 Król Artur: Legenda Miecza

20:30 Król Artur: Legenda Miecza

 

Sobota 17.06.2017

11:30 Wielka wyprawa Molly

13:00 Sing

15:30 Teraz i w godzinę śmierci

18:00 Król Artur: Legenda Miecza

20:30 Król Artur: Legenda Miecza

 

Niedziela 18.06.2017

14:30 Wielka wyprawa Molly

16:00 Sing

18:15 Król Artur: Legenda Miecza

20:45 Król Artur: Legenda Miecza

 

Poniedziałek 19.06.2017

KINO NIECZYNNE

 

Wtorek 20.06.2017

14:00 Wielka wyprawa Molly

15:45 Sing

18:00 Król Artur: Legenda Miecza

20:30 Król Artur: Legenda Miecza

 

Środa 21.06.2017

10:30 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 2D dubbing – Seans szkolny

13:30 Julieta

16:00 Wielka wyprawa Molly

18:00 Król Artur: Legenda Miecza

20:30 Król Artur: Legenda Miecza

 

Czwartek 22.06.2017

17:30 Król Artur: Legenda Miecza

20:15 Sieranevada

 

Żyrardów:

2017-06-09 o godzinie 10:00 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-09 o godzinie 15:15 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-09 o godzinie 17:00 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-09 o godzinie 18:45 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-09 o godzinie 20:20 : Obcy: Przymierze 2D napisy

 

2017-06-10 o godzinie 19:00 : Wojciech Cejrowski stand up

 

2017-06-12 o godzinie 15:00 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-12 o godzinie 16:45 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-12 o godzinie 18:30 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-12 o godzinie 20:15 : Obcy: Przymierze 2D napisy

 

2017-06-13 o godzinie 15:30 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-13 o godzinie 17:20 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-13 o godzinie 19:10 : Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 2D dubbing

2017-06-13 o godzinie 21:00 : Obcy: Przymierze 2D napisy

 

 

 

Reklama