Walentynki i koniec karnawału

W najbliższym tygodniu na Mazowszu Zachodnim: bale karnawałowe, koncerty walentynkowe, a prócz tego spotkanie i wernisaż wystawy w Stawisku. Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 9 II

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 10.00 i 12.00 w Centrum Kultury odbędzie się koncert primadonny Operetki Warszawskiej Elżbiety Ryl-Górskiej. Wstęp wolny.

 

Sobota, 10 II

 

Niedziela, 11 II

Sochaczew:

W godz. 11.00 – 17.00 w kramnicach miejskich potrwają urodziny stowarzyszenia „Planszówki w mieście”. Starsi będą mogli zagrać m.in. w 7 Cudów Świata, natomiast dla najmłodszych przygotowano animacje, gry i zabawy.

 

Poniedziałek, 12 II

 

 

Wtorek, 13 II

 

Środa, 14 II

 

Czwartek, 15 II

 

 

Repertuary kin:

 

Mszczonów:

9 – 11 lutego 2018 r.

Coco

Seanse:

17:00 (Dubbing 3D)

19:00 (Dubbing 2D)

Bilety: 14 zł

Okulary 3D: 4 zł

Czas seansu: 104 min

 

Błonie:

Piątek 09.2.2018

14:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:00 Plan B 2D

19:45 Narzeczony na niby 2D

 

Sobota 10.2.2018

14:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:00 Plan B 2D

19:45 Narzeczony na niby 2D

 

Niedziela 11.2.2018

19:30 Plan B 2D

 

Poniedziałek 12.2.2018

14:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:00 Plan B 2D

19:45 Narzeczony na niby 2D

 

Wtorek 13.2.2018

14:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:00 Plan B 2D

19:45 Narzeczony na niby 2D

 

Środa 14.2.2018

14:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:00 Plan B 2D

19:45 Narzeczony na niby 2D

 

Czwartek 15.2.2018

14:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:00 Plan B 2D

19:45 Narzeczony na niby 2D

 

Sochaczew:

 

Piątek 9 II

14:00 Gnomy rozrabiają 2D dubbing

16:00 Nowe oblicze Greya 2D napisy

18:15 Nowe oblicze Greya 2D napisy

20:30 Nowe oblicze Greya 2D napisy

 

Sobota 10 II

14:00 Gnomy rozrabiają 2D dubbing

16:00 Nowe oblicze Greya 2D napisy

18:15 Nowe oblicze Greya 2D napisy

20:30 Nowe oblicze Greya 2D napisy

 

Niedziela 11 II

14:00 Gnomy rozrabiają 2D dubbing

16:00 Nowe oblicze Greya 2D napisy

18:15 Nowe oblicze Greya 2D napisy

20:30 Nowe oblicze Greya 2D napisy

 

Poniedziałek 12 II

14:00 Gnomy rozrabiają 2D dubbing

16:00 Nowe oblicze Greya 2D napisy

18:15 Nowe oblicze Greya 2D napisy

20:30 Nowe oblicze Greya 2D napisy

 

Wtorek 13 II

14:00 Gnomy rozrabiają 2D dubbing

16:00 Nowe oblicze Greya 2D napisy

18:15 Nowe oblicze Greya 2D napisy

20:30 Nowe oblicze Greya 2D napisy

 

Środa 14 II

14:00 Gnomy rozrabiają 2D dubbing

16:00 Nowe oblicze Greya 2D napisy

18:15 Nowe oblicze Greya 2D napisy

20:30 Nowe oblicze Greya 2D napisy

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek 9.02.2018

14:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:15 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:15 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

20:45 Plan B

 

Sobota 10.02.2018

12:00 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

14:00 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:00 Ignacy Loyola

18:30 Plan B

20:30 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Niedziela 11.02.2017

12:00 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

14:00 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:00 Plan B

18:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

20:30 Plan B

 

Poniedziałek 12.01.2018

10:00 Narzeczony na niby

 

Wtorek 13.02.2018

14:00 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:00 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

18:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

20:30 Plan B

 

Środa 14.02.2018

13:30 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

15:30 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

18:00 Plan B

20:00 Pełnia życia

22:30 Słudzy diabła

 

Czwartek 15.02.2018

14:00 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2D

16:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

18:30 Plan B

20:30 Pomiędzy słowami

 

Żyrardów:

Piątek, 9.2

16:00 : Fernando 2D dubbing

18:00 : Narzeczony na niby 2D

20:15 : Cudowny chłopak (2D napisy)

 

Sobota, 10.2

13:45 : Fernando 2D dubbing

16:00 : Ignacy Loyola 2D napisy

18:20 : Kino dla Natalki: Cudowny chłopak (2D napisy)

20:30 : Narzeczony na niby 2D

 

Niedziela, 11.2

12:00 : Fernando 2D dubbing

14:05 : Ignacy Loyola 2D napisy

16:15 : Kino dla Natalki: Marsylski Łącznik (2D napisy)

18:35 : Cudowny chłopak (2D napisy)

20:35 : Narzeczony na niby 2D

 

Poniedziałek, 12.2

16:00 : Fernando 2D dubbing

18:00 : Narzeczony na niby 2D

20:10 : Cudowny chłopak (2D napisy)

 

Środa, 14.2

16:00 : Cudowny chłopak (2D napisy)

18:10 : Fernando 2D dubbing

20:15 : Narzeczony na niby 2D

 

Czwartek, 15.2

16:30 : Fernando 2D dubbing

18:30 : Cudowny chłopak (2D napisy)

20:35 : Narzeczony na niby 2D

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama