Otwarte Ogrody w Podkowie Leśnej

Już w najbliższym tygodniu na Mazowszu Zachodnim: Festiwal Otwarte Ogrody w Podkowie Leśnej, rodzinny piknik z zespołem Mazowsze w Otrębusach, Dni Hobby w Grodzisku Mazowieckim oraz Mszczonowski Festiwal Świętojański. Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 15 VI

Podkowa Leśna:

O godz. 18.30 w Galerii Kasyno odbędzie się wernisaż wystawy fotografii autorstwa Marka Englisza „Pospolite lecz nieznane”. Wstęp wolny.

 

Sobota, 16 VI

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 22.00 w Parku Skarbków rozpocznie się pierwsza projekcja filmu w ramach Kina na leżakach – „Dusigrosz” reż Fred Cavaye. Wstęp wolny.

 

Niedziela, 17 VI

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 12.30 w sali widowiskowej z teatrzykiem dla najmłodszych „Pimpuś sadełko” wystąpi Teatr I Tak Zagramy. Bilety w cenie 10 zł.

 

Poniedziałek, 18 VI

 

Wtorek, 19 VI

 

 

Środa, 20 VI


Czwartek, 21 VI

Milanówek:

O godz. 17.30 w CK odbędzie się koncert gitarowy na zakończenie zajęć sekcji Pawła Bidermana.

 

Repertuary kin:

 

Błonie:

 

Piątek 15.6.2018

18:00 Odlotowy nielot 2D dubbing

19:30 Zimna Wojna 2D

 

Sobota 16.6.2018

14:30 Odlotowy nielot 3D dubbing

16:00 Odlotowy nielot 2D dubbing

17:30 Zimna Wojna 2D

19:15 Zimna Wojna 2D

 

Niedziela 17.6.2018

14:30 Odlotowy nielot 3D dubbing

16:00 Odlotowy nielot 2D dubbing

17:30 Zimna Wojna 2D

19:15 Zimna Wojna 2D

 

Poniedziałek 18.6.2018

14:30 Odlotowy nielot 3D dubbing

16:00 Odlotowy nielot 2D dubbing

17:30 Zimna Wojna 2D

19:15 Zimna Wojna 2D

 

Wtorek 19.6.2018

14:30 Odlotowy nielot 3D dubbing

16:00 Odlotowy nielot 2D dubbing

17:30 Zimna Wojna 2D

19:15 Zimna Wojna 2D

 

Środa 20.6.2018

14:30 Odlotowy nielot 2D dubbing

16:00 Odlotowy nielot 3D dubbing

17:30 Zimna Wojna 2D

19:15 Zimna Wojna 2D

 

Czwartek 21.6.2018

14:30 Odlotowy nielot 2D dubbing

16:00 Odlotowy nielot 3D dubbing

17:30 Zimna Wojna 2D

19:15 Zimna Wojna 2D

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek, 15.6

14:00 Bella i Sebastian 3

16:00 Bella i Sebastian 3

18:00 Czuwaj

20:00 Zimna wojna

 

Sobota, 16.6

12:00 Bella i Sebastian 3

14:00 Bella i Sebastian 3

16:00 Tam, gdzie mieszka Bóg

18:00 Zimna wojna

20:00 Czuwaj

 

Niedziela, 17.6

14:30 Bella i Sebastian 3

16:30 Tam, gdzie mieszka Bóg

18:30 Czuwaj

20:30 Zimna wojna

 

Poniedziałek, 18.6

KINO NIECZYNNE

 

Wtorek, 19.6

14:00 Bella i Sebastian 3

16:00 Zimna wojna

18:00 Czuwaj

20:00 Zimna wojna

 

Środa, 20.6

10:00 Han Solo: Gwiezdne wojny – historie Wersja 2D dubbing – Seans szkolny

14:00 Bella i Sebastian 3

16:00 Czuwaj

18:00 Zimna wojna

20:15 Tully

 

Czwartek, 21.6

16:00 Bella i Sebastian 3

18:00 Zimna wojna

20:00 Czuwaj

 

Sochaczew:

 

Piątek 15 VI

14:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna Wojna 2D dubbing

20:15 I że ci nie odpuszczę 2D napisy

 

Sobota 16 VI

14:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna Wojna 2D dubbing

20:15 I że ci nie odpuszczę 2D napisy

 

Niedziela 17 VI

14:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna Wojna 2D dubbing

20:15 I że ci nie odpuszczę 2D napisy

 

Poniedziałek 18 VI

14:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna Wojna 2D dubbing

20:15 I że ci nie odpuszczę 2D napisy

 

Wtorek 19 VI

14:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna Wojna 2D dubbing

20:15 I że ci nie odpuszczę 2D napisy

 

Środa 20 VI

14:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna Wojna 2D dubbing

20:15 I że ci nie odpuszczę 2D napisy

 

Żyrardów:

Piątek, 15.6

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Deadpool 2 2D napisy

20:15 Zimna wojna

 

Sobota, 17.6

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna wojna

19:45 Tully 2D napisy

 

Niedziela, 17.6

12:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

14:00 Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie 2D dubbing

16:40 Tully 2D napisy

18:40 Zimna wojna

 

Poniedziałek, 18.6

16:10 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:00 Zimna wojna

19:40 Tully 2D napisy

 

Wtorek, 19.6

16:30 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

18:15 Tully 2D napisy

20:10 Zimna wojna

 

Środa, 20.6

16:30 Zimna wojna

18:15 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

20:10 Tully 2D napisy

 

Czwartek, 21.6

16:00 Bella i Sebastian 3 2D dubbing

 

 

Reklama