Artefakty w Pruszkowie

Już w najbliższym tygodniu na Mazowszu Zachodnim – finał festiwalu archeologicznego Artefakty w Pruszkowie, Europejskie Dni Dziedzictwa w Grodzisku Mazowieckim oraz Podkowie Leśnej oraz koncert laureata I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych w Radziejowicach. Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim

Piątek, 14 IX

 

 

Sobota, 15 IX

Mszczonów:

O godz. 14.00 w winnicy Dwórzno odbędzie się Piknik Rodzinny. W programie m.in. występy cyrkowe, konkursy i targi wyrobów regionalnych.

 

Sochaczew:

O godz. 17.00 w Ostoi św. Dominika (piwnica kościoła św. Wawrzyńca, wejście od strony rzeki Bzury, odbędzie się spektakl filmu „Zabicie świętego jelenia”.

 

Niedziela, 16 IX

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 12.30 w Centrum Kultury rozpocznie się koncert rodzinny w ramach cyklu „Muzyczny Południk”. Na najbliższym spotkaniu Zespół Pieśni i Tańca wprowadzi w folkowy klimat. Bilety w cenie 10 zł.

 

Radziejowce:

O godz. 21 w Nowym Domu Sztuki odbędzie się koncert laureata I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych. Organizatorzy proszą o potwierdzenie rezerwacji na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl

 

Poniedziałek, 17 IX

 

Wtorek, 18 IX

 

Środa, 19 IX

 

 

Czwartek, 20 IX

 

Repertuary kin:

 

Mszczonów:

14  – 16 września 2018 r.

  1. Bitwa o Anglię

Seanse: 17.00, 19.00

Bilety: 14 zł

Czas seansu: 107 min

 

Błonie:

Piątek, 14.9

14:30 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D

20:00 Juliusz 2D

 

Sobota, 15.9

15:15 Biały Kieł 2D dubbing

17:00 Turandot: Retransmisja z Metropolitan Opera

19:30 Juliusz 2D

 

Niedziela, 16.9

14:30 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D

20:00 Juliusz 2D

 

Poniedziałek, 17.9

14:30 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D

20:00 Juliusz 2D

 

Wtorek, 18.9

14:30 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D

20:00 Juliusz 2D

 

Środa, 19.9

14:30 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D

20:00 Juliusz 2D

 

Czwartek, 20.9

14:30 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D

20:00 Juliusz 2D

 

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek,14.9

12:15 303. Bitwa o Anglię

14:30 Biały Kieł

16:30 Juliusz

18:45 Zakonnica

20:45 Juliusz

 

Sobota, 15.9

12:00 Biały Kieł

14:00 Biały Kieł

16:00 Zakonnica

18:15 Juliusz

20:30 Juliusz

 

Niedziela, 16.9

14:30 Biały Kieł

16:30 Juliusz

18:45 Juliusz

21:00 Zakonnica

 

Poniedziałek, 17.9

KINO NIECZYNNE

 

Wtorek, 18.9

14:30 Biały Kieł

16:30 Zakonnica

18:45 Juliusz

21:00 Juliusz

 

Środa, 19.9

14:00 Biały Kieł

16:00 Zakonnica

18:15 Juliusz

20:30 Juliusz

 

Czwartek, 20.9

14:00 Biały Kieł

16:00 Juliusz

18:15 Zakonnica

20:30 Dogman

 

Sochaczew:

 

Piątek 14 IX

14:15 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D dubbing

20:15 Zakonnica 2D napisy

 

Sobota 15 IX

14:15 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D dubbing

20:15 Zakonnica 2D napisy

 

Niedziela 16 IX

14:15 Biały Kieł 2D dubbing

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D dubbing

20:15 Zakonnica 2D napisy

 

Poniedziałek 17 IX

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D dubbing

20:15 Zakonnica 2D napisy

 

Wtorek 18 IX

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D dubbing

20:15 Zakonnica 2D napisy

 

Środa 19 IX

16:15 Biały Kieł 2D dubbing

18:00 Juliusz 2D dubbing

20:15 Zakonnica 2D napisy

 

 

Żyrardów:

Piątek, 14.9

15:20 Uprowadzona Księżniczka 2D dubbing

17:00 Juliusz 2D

19:00 Spektakl w kinie: Porwać się na życie 2D

20:15 Zakonnica 2D napisy

 

Sobota, 15.9

14:10 Uprowadzona Księżniczka 2D dubbing

16:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 2D

18:00 Juliusz 2D

19:50 Juliusz 2D

21:40 Zakonnica 2D napisy

 

Niedziela, 16.9

12:00 Uprowadzona Księżniczka 2D dubbing

15:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 2D

17:00 Juliusz 2D

18:50 Juliusz 2D

20:40 Zakonnica 2D napisy

 

Poniedziałek, 17.9

14:45 Uprowadzona Księżniczka 2D dubbing

16:30 Juliusz 2D

18:30 Juliusz 2D

20:20 Zakonnica 2D napisy

 

Wtorek, 18.9

15:45 Uprowadzona Księżniczka 2D dubbing

17:20 Juliusz 2D

19:15 Zakonnica 2D napisy

 

Środa, 19.9

15:00 Uprowadzona Księżniczka 2D dubbing

20:00 Juliusz 2D

21:45 Zakonnica 2D napisy

 

Czwartek, 13.9

15:20 Uprowadzona Księżniczka 2D dubbing

17:00 Juliusz 2D

18:50 Zakonnica 2D napisy

20:40 Juliusz 2D

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama