Przekręt (nie)doskonały Teatru Capitol w Grodzisku Mazowieckim

W najbliższym tygodniu na Mazowszu Zachodnim – spektakl Przekręt (nie)doskonały Teatru Capitol w Grodzisku Mazowieckim, przegląd zespołów teatralnych w Pruszkowie oraz transmisja na żywo opery „Samson i Dalila” w Grodzisku Mazowieckim. Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 19 X

 

 

Sobota, 20 X

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 18:55 w Centrum Kultury odbędzie się transmisja na żywo opery „Samson i Dalila” z The Metropolitan Opera. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w CK.

 

Niedziela, 21 X

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 12:30 w Centrum Kultury rozpocznie się Muzyczny Południk – „Sznurki, figurki i opowieści” na którym gawędę snuć będzie Teatr Kulturka. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w CK.

 

Poniedziałek, 22 X

 

Grodzisk Mazowiecki:

O godz. 19:30 w Centrum Kultury odbędzie się spektakl Teatru CAPITOL – „Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?”. Bilety w cenie 85 zł do nabycia w Centrum Kultury

 

Wtorek, 23 X

 

Środa, 24 X

 

Czwartek, 25 X

 

 

Repertuary kin:

 

Błonie:

Piątek, 19.9

14:15 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

16:00 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

17:45 Serce nie sługa

19:30 Serce nie sługa

 

Sobota, 20.10

14:15 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

16:00 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

17:45 Serce nie sługa

19:30 Serce nie sługa

 

Niedziela, 21.10

14:15 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

16:00 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

17:45 Serce nie sługa

19:30 Serce nie sługa

 

Poniedziałek, 22.10

14:15 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

16:00 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

17:45 Serce nie sługa

19:30 Serce nie sługa

 

Wtorek, 23.10

14:15 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

16:00 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

17:45 Serce nie sługa

19:30 Serce nie sługa

 

Środa, 24.10

14:15 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

16:00 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

17:45 Serce nie sługa

19:30 Serce nie sługa

 

Czwartek, 25.10

14:15 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

16:00 Kopciuszek – Historia Prawdziwa 2D

17:45 Serce nie sługa

19:30 Serce nie sługa

 

 

Grodzisk Mazowiecki

Piątek, 19.10

10:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa

15:00 Hotel Transylwania 3 – 2D

17:00 Hotel Transylwania 3 – 2D

19:15 53 wojny

21:00 7 uczuć

 

Sobota, 20.10

11:00 Hotel Transylwania 3 – 2D

13:30 Hotel Transylwania 3 – 2D

15:45 53 wojny

 

Niedziela, 21.10

14:30 Hotel Transylwania 3 3D

16:45 Hotel Transylwania 3 2D

19:00 7 uczuć

21:15 53 wojny

 

Poniedziałek, 22.10

KINO NIECZYNNE

 

Wtorek, 23.10

15:00 Hotel Transylwania 3 2D

17:00 Hotel Transylwania 3 3D

19:15 53 wojny

21:00 7 uczuć

 

Środa, 24.10

13:00 Hotel Transylwania 3 – 2D

15:00 Hotel Transylwania 3 – 2D

17:00 Hotel Transylwania 3 – 2D

19:15 53 wojny

21:00 7 uczuć

 

Czwartek, 26.10

14:45 Hotel Transylwania 3 3D

16:45 Hotel Transylwania 3 2D

19:00 7 uczuć

20:45 Bianka

 

Sochaczew:

 

Piątek 19 X

14:00 Hotel Transylwania 3 2D dubbing

16:00 Hotel Transylwania 3 2D dubbing

18:00 Hotel Transylwania 3 3D dubbing

20:00 Kler 2D dubbing

 

Sobota 20 X

14:00 Hotel Transylwania 3 2D dubbing

16:00 Hotel Transylwania 3 2D dubbing

18:00 Hotel Transylwania 3 3D dubbing

20:00 Kler 2D dubbing

 

Niedziela 21 X

KINO NIECZYNNE

 

Poniedziałek 22 X

16:00 Hotel Transylwania 3 2D dubbing

18:00 Hotel Transylwania 3 3D dubbing

20:00 Kler 2D dubbing

 

Wtorek 23 X

16:00 Hotel Transylwania 3 2D dubbing

18:00 Hotel Transylwania 3 3D dubbing

20:00 Kler 2D dubbing

 

Środa 24 X

16:00 Hotel Transylwania 3 2D dubbing

18:00 Hotel Transylwania 3 3D dubbing

20:00 Kler 2D dubbing

 

 

Żyrardów:

 

Sobota, 20.10

14:00 Mała stopa 2D

15:50 7 uczuć 2D

18:00 Tajemnice Silver Lake 2D napisy

20:40 7 uczuć 2D

 

Niedziela, 21.10

12:00 Mała stopa 2D

14:00 7 uczuć 2D

16:15 Dogman 2D napisy

18:15 7 uczuć 2D

20:30 Tajemnice Silver Lake 2D napisy

 

Poniedziałek, 22.10

16:00 Mała stopa 2D

18:00 Tajemnice Silver Lake 2D napisy

20:30 7 uczuć 2D

 

Wtorek, 23.10

20:45 Kabaret Ani Mru Mru

 

Środa, 24.10

16:20 Tajemnice Silver Lake 2D napisy

19:00 W imię ich matek – Historia Ireny Sendlerowej 2D

20:20 7 uczuć 2D

 

Czwartek, 25.10

16:00 7 uczuć 2D

18:15 7 uczuć 2D

20:30 Tajemnice Silver Lake 2D napisy

 

 

 

 

 

 

Reklama