Międzynarodowy zlot fanów Electric Light Orchestra

W najbliższym tygodniu na Mazowszu Zachodnim – zlot fanów ELO w Otrębusach, finał Festiwalu im. Waldorffa w Radziejowicach oraz Błoński Piknik Muzyczny. Zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym Kulturalnikiem Mazowieckim.

Piątek, 5 VII

Radziejowice:

O godz. 21.00 w Namiocie Festiwalowym Domu Pracy Twórczej odbędzie się szósty wieczór XI Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorfa.

Wystąpią:

 

Grażyna Auguścik – śpiew
Maria Pomianowska – śpiew, instrumenty smyczkowe Europy i Azji

TRIO NIKOLI KOŁODZIEJCZYKA

Nikola Kołodziejczyk – fortepian
Maciej Szczyciński – kontrabas
Daniel Schröteler – perkusja

 

W programie:

Pieśni Stanisława Moniuszki w jazzowych oraz ludowych aranżacjach

Wstęp wolny

 

Sochaczew:
W godz. 18.30 – 22.00 na scenie letniej SCK, ul 15 Sierpnia 83 w Boryszewie, odbędzie się „Potańcówka na dechach”. Zagra zespół „Pędzące Jaguary”. Wstęp wolny.

 

Sobota, 6 VII

Radziejowice:

O godz. 21.00 w Namiocie Festiwalowym Domu Pracy Twórczej odbędzie się finałowy wieczór XI Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorfa.

Wystąpią:

 

POLSKA ORKIESTRA SINFONIA IUVENTUS im. Jerzego Semkowa
Mirosław Jacek Błaszczyk – dyrygent
Konstanty Andrzej Kulka – skrzypce

 

W programie:

Piotr Czajkowski (1840-1893) – Koncert skrzypcowy D-dur op. 35

***

Piotr Czajkowski (1840-1893) – V symfonia e-moll op.64

 

Wstęp wolny

 

Niedziela, 7 VII

O godz. 16.00 w Parku Skarbków odbędzie się koncert „Wasowski z górnej półki”. Wystąpią:
Piotr Zubek – wokal
Bogdan Hołownia – fortepian
Wiesław Wysocki – saksofon, klarnet, flet
Michał Jaros – kontrabas

Wstęp wolny

 

Poniedziałek, 8 VII

 

Wtorek, 9 VII

 

Środa, 10 VII

 

Czwartek, 11 VII

Repertuary kin:

 

Błonie:

Piątek, 28.6

14:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

19:45 Godzilla II: Król Potworów 2D dubbing

 

 

Sobota, 29.6

14:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

19:45 Godzilla II: Król Potworów 2D dubbing

 

 

Niedziela, 30.6

14:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

19:45 Godzilla II: Król Potworów 2D dubbing

 

Poniedziałek, 1.7

14:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

19:45 Godzilla II: Król Potworów 2D dubbing

 

Wtorek, 2.7

14:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

19:45 Godzilla II: Król Potworów 2D dubbing

 

Środa, 3.7

14:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

19:45 Godzilla II: Król Potworów 2D dubbing

 

Czwartek, 4.7

14:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

16:15 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2  2D dubbing

19:45 Godzilla II: Król Potworów 2D dubbing

 

Grodzisk Mazowiecki:

Piątek, 28.06

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

20:00 Rocketman

 

Sobota, 29.06

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

20:00 Rocketman

 

Niedziela, 30.06

11:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

13:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

 

Poniedziałek, 1.07

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

20:00 Rocketman

 

Wtorek, 2.07

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

20:00 Rocketman

 

Środa, 3.07

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

20:00 Rocketman

 

Czwartek, 4.07

10:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

12:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2

20:00 Rocketman

 

Sochaczew:

 

Piątek, 28 VI

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

20:00 Ja teraz kłamię 2D

 

Sobota, 29 VI

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

20:00 Ja teraz kłamię 2D

 

Niedziela, 30 VI

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

20:00 Ja teraz kłamię 2D

 

Poniedziałek, 1 VII

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

20:00 Ja teraz kłamię 2D

 

Wtorek 2 VII

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

20:00 Ja teraz kłamię 2D

 

Środa 3 VII

14:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

16:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

18:00 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 2D dubbing

20:00 Ja teraz kłamię 2D

 

Żyrardów:

 

Piątek,  28.06

17:00 Aladyn 2D dubbing

19:20 Wymarzony 2D napisy

21:30 X-Men: Mroczna Phoenix 2D napisy

 

Sobota, 29.06

13:30 Aladyn 2D dubbing

16:00 Aladyn 2D dubbing

18:30 Wymarzony 2D napisy

20:45 X-Men: Mroczna Phoenix 2D napisy

 

Niedziela, 30.06

14:00 Aladyn 2D dubbing

16:20 Wymarzony 2D napisy

18:30 Wystawa na Ekranie: Osobliwy świat Hieronymusa Boscha (napisy)

20:30 X-Men: Mroczna Phoenix 2D napisy

 

Poniedziałek, 1.07

12:30 Ozzy 2D dubbing

16:20 Aladyn 2D dubbing

19:00 Wymarzony 2D napisy

21:15 X-Men: Mroczna Phoenix 2D napisy

 

Wtorek, 2.07

12:30 Władcy przygód. Stąd do Oblivio 2D

16:00 Wymarzony 2D napisy

18:10 Aladyn 2D dubbing

20:40 X-Men: Mroczna Phoenix 2D napisy

 

Środa, 3.07

12:30 Zestaw animacji 2D dubbing

16:30 Aladyn 2D dubbing

18:50 X-Men: Mroczna Phoenix 2D napisy

21:00 Wymarzony 2D napisy

 

Czwartek, 4.07

12:30 Książe Czaruś 2D dubbing

17:00 Aladyn 2D dubbing

19:20 Wymarzony 2D napisy

21:30 X-Men: Mroczna Phoenix 2D napisy

 

Reklama