Otwieramy Wirtualny Targ w Mszczonowie!

Brakuje Wam zakupów spożywczych na miejskim targowisku? Chcielibyście nadal sprzedawać swoje owoce i warzywa, ale nie macie jak? Jeśli tak, to strona Wirtualnego Targu w Mszczonowie jest właśnie dla Was: https://www.facebook.com/Wirtualny-Targ-Mszczon%C3%B3w-100876088242371/.

 

Zachęcamy Sprzedawców do publikowania na niej ogłoszeń o sprzedaży warzyw, owoców i innych produktów żywnościowych czy chemicznych z dowozem a Mieszkańców – do skorzystania z tej możliwości zakupu świeżego jedzenia. W ogłoszeniu o sprzedaży prosimy o podanie: nazwiska sprzedającego, numeru telefonu oraz rodzaju oferowanego produktu. Oczywiście, możliwe jest także dodanie zdjęcia oferowanego asortymentu.

 

Wirtualny Targ w Mszczonowie jest miejscem wystawiania ogłoszeń o sprzedaży podstawowych artykułów z dowozem. Dotyczy to produktów spożywczych i chemicznych. Zastrzegamy sobie prawo usuwania postów dotyczących sprzedaży ubrań itp. Liczymy na Państwa wyrozumiałość – nie chcemy, żeby strona zamieniła się w wirtualny sklep wielobranżowy a jedynie pośredniczyła w dostawach świeżej żywności od lokalnych rolników i wytwórców żywności.

 

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteście Państwo w stanie dodać posta z ogłoszeniem o sprzedaży żywności z dowozem na stronie Wirtualnego Targu, prosimy o kontakt telefoniczny z Dorotą pod numerem 530 824 400.

 

W ogłoszeniu, które zamieścimy na Facebooku, muszą się znaleźć następujące informacje: nazwisko sprzedającego, numer telefonu i rodzaj oferowanych produktów.

 

 

 

Reklama